Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtót cicának porrá...

Féreghajtót cicának porrá zúzva, konzervbe keverve is oda lehet adni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha megeszi :D

2019. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem eszi meg a kaját, nem érsz vele semmit! Próbáld egészben megetetni vele! Megfogod a grabancát, ekkor megmerevedik, a szája is kicsit nyitva lesz. Ki tudod újjal nyini a száját. Nem harap, nyugi! Bedugod a szájába a tablettát, lehetőleg mélyre, hogy ne tudja kiköpni. Picit simogatod, elereszted a cicót. Ha kiköpte, újra próbálkozol. Jó, ha megtanulod a gyógyszer beadást, máskor is kellhet, így előbb-utóbb lenyeli, a kaját nem biztos, hogy megeszi, ha bekevered!
2019. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én porrátörőm és a konzervbe keverem.Így megeszik.
2019. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
2. idióta . Tálkás jobb konzervbe porrá törve elkeverve , pár pillanat és megette .
2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, állatorvos is baszakodik, hogy porra törve megeszi-e a cica a gyógyszerrel kevert kaját /lehetőleg az egészet/!
2019. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a doki a kiscicáknak csipesszel dugta le a torkukon. Nem volt szép látvány, kettőt köhögtem, de lent volt.

Hát én inkább pasztát adok. Az ízesített, de ha mégsem akarja megenni, akkor is, csak a nyelvére kened és nem tudja kiköpni.

2019. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köhögtek tőle**
2019. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VTFeri válasza:
Az enyémnek legtöbbször bevált, de néha észrevette és olyankor otthagyta. :D
2019. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen lehet adni doki mondta,nekem is van egy szoptatos macskames adtam neki is fereghajtot.
2020. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!