Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Macska súlygyarapodás hetekre/hónapokra lebontva?

Nagyjából mennyinek kell lennie 4-6-8 hetesen, 3-4-6-9 hónaposan, 1 évesen egy átlag házicicának? Linkelhettek is vmi táblázatot, én nem találok sehool.

jún. 12. 08:17  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 09:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a 6-8 kilós házicicákkal?

# 2/4Időpont jún. 12. 12:07 Privát üzenet
Azok egy éves kor után lesznek akkorák, ebben a táblázatban kb 11 hónapig vannak az adatok.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 12:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ja, értem, akkor köszi

# 4/4Időpont jún. 12. 12:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
30. hetes terhes vagyok és nagyon elkeseredtem mikor mérlegre álltam. +10kg. Odafigyelek a kajára (terhesség előtt is egészségesen étkeztem sportoltam) mai napig heti 3szor...
Mitől lehet súlygyarapodás a fogyókúra kezdetén?
Ha egy 6 hetes nyuszi 400 g, mennyi lesz a felnőttkori súlya?
Melyek azok a tényezők amelyek befolyásolják hogy milyen gyorsan nő egy koi ponty?
Súlygyarapodás. Hízás, vagy izomra ment?
Mennyi a normális heti súlygyarapodás egy kölyök törpenyuszinál?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!