Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a cicusoknak?

Mit adjak enni a cicusoknak?

Figyelt kérdés

Olyan száraz tápot,illetve nedves konzervet veszek,amit esetleg kisállatkereskedésben is megkaphatnék. (Jelenleg sajnos rendelni nem tudok,a lakcímem és tartózkodásom nem tisztázott.)


Most Coshida száraztápot,Félix alutasakot és Premium pet konzervet esznek a cicák,de nem tudom ez e a legmegfelelőbb. Ti mit ajánlotok?



2019. jún. 13. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ezek elérhetőek akkor ezek végül is jók. Ha meg letisztázódik a lakóhely problémád akkor jobban megéri rendelni ,egyszerre nagyobb az összeg,de fajlagosan jóval olcsóbbra jön ki a jobb minőségű táp is. Én az animonda carny -t adom nekik,az 12x400g kiszerelésben 100 ft alá jön ki / 100g. A félix alutasakos is ha jól emlékszem 100g. Kicsivel drágábbra jön ki a felix táp és a carny ráadásul gabona és szója mentes is. Hústartalom ég és föld a kettő között. Félixet én egy dolog miatt nem szerettem. Valószínűleg meg van kicsit keverve ízfokozóval mert eléggé rászoktak a macskák. Ezeket a tömeg tápokat ezért nem szeretem. Viszont amíg nincs jobb nyugodtan add nekik ezt.
2019. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja hát igen. Nálunk a 3 boltban még ez sincs, reál, coop, meg Whiskas van pár, meg aszem Darling.


Most ilyen teszkóban még esetleg nagyobb a választék, ha az van. Plusz a Dm-es tápot dícsérik, mert az árához képest, egész jó.


Esetleg ha van Fressnapf a közelben, ott sok jobb dolog van.


Egyébként ha megrendelsz majd 10 kg-ot esetleg az a jobb minőségű tápból se fog sokkal drágábbra kijönni, mint a Kitekat stb.


Most vettem a Fressnapban 400 gr-os konzerveket (Real Nature) akcióasan és ez színhús majdnem, pont annyiba került, mint nálunk a 4x100 g Whiskas alautasak amiben kb. pár százalék a hús.


Royal Canint biztis kapsz kisállatkereskedésben stb., de nem biztos van rá pénzed...

2019. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Konzervet nem ajánlom, kevés bennük a hasznos tápanyag, és a fogainak sem jó.


A száraztáp viszont - persze a jó márkájú - tartalmaz mindent, ami kell neki, és a fogait is tisztán tartja :)

2019. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legjobb nekik ha húst adsz.Ha nem is minden evésre, de gyakran.Baromfiboltban, kisállatkereskedésben, stb.tudsz venni csirkehúsokat.

Én 11 cicámat főleg húsokkal etetem, nyersen, főve, sütve.Mellé ha kap a felsorolt nem jó minőségű kajákból, nincs nagy gond, a hús ellensúlyozza.

2019. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze nem élhet konzerven, de kb. 2 kanállal szokott kapni egy nap elosztva, mert nem iszik elég folyadékot. Meg ezek hűsból vannak (tonhal stb.).


De azt én sem aj@nlom,hogy csak ezen éljen, rá is van írva.

2019. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Freshben lehet szerezni olcsón macskaeledelt.
2019. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!