Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ez az eü program? Rendben...

Jó ez az eü program? Rendben lesz a cica?

Figyelt kérdés

6 hete találtam egy fiatal vemhes cicát. Az anyuka belehalt a szülés közben. A doki nem tudott segíteni neki. 3 piciből 2 nem élte meg a 3 napot. Egy maradt meg, most 6 hetes. Ma kapta az első oltását, a doki tájékoztatott a továbbiakról, szóval:

6-10-14 hetesen - kombinált oltás

8 és 12 hetesen - leukózis védőoltás

16 és 20 hetesen - FIP védőoltás

18 hetesen - veszettség elleni oltás+microchip

Féreghajtó: 2-12 hetesig 2 hetente, majd 4 és 6 hónaposan.



2019. jún. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos rendben lesz,...HA...!

Nem üti el autó, nem szedi szét kutya és időben ivartalanítva lesz.

2019. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... nem mérgezi meg a szomszéd, vagy nem csócsál meg mérgezett egeret, patkányt.
2019. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, igen, az ivartalanítást is megbeszéltük, az lemaradt: utolsó oltás után 3 héttel.

Egyenlőre bent van tartva, a legnagyobb szobában alakítottam ki a játszóterét. Teljesen steril környezet. Egészen az ivartalanítás utáni 3.napig. Azután mehet ki. Addig tervben van a macskabiztos kerítés elkészítése a 4000m2-es udvaron.

Hidd el, mindenre gondoltam:) Volt rá 6 hetem, amíg próbáltam életben tartani.

2019. jún. 13. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Fantasztikus gazdi vagy Kérdező!:)

Sokan a gyerekükkel nem ilyen gondosak.

Legyen sok boldog évetek együtt!

2019. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!