Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova szokták az emberek...

Hova szokták az emberek kidobni a feleslegesen született macskákat?

Figyelt kérdés
Múltkor szörnyű állapotban lévő cicák az találtam, mind meghaltak.. Azóta is furdal a lelkiismeret, hogyha előbb találok rájuk akkor megmenthettem volna őket. Ezért szeretnék körülnézni, hogy nincsenek-e valahol kidobott kiscicák.

2019. jún. 15. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Fuha! Rendes toled!
2019. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés alapján nem ilyen leírásra számítottam. azok a fránya előítéletek már megint.

amúgy útszélre, elhagyatott szántóföldi utak mellé szokták kirakni a nem kívánt házi"kedvenceket". régen, nagyszüleim, szüleim korában agyonütötték, vízbe fojtották őket :( ez nem tudom mennyire bívik még. remélem semennyire.

2019. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kettes, nagyon is dívik még. Apósom a kutyakölyköket csapkodta agyon mindig lapáttal. Teljesen meg volt sértődve, amikor az utolsó alomnál nem hagytam neki. 5 kölyköt sikerült elajándékoznom. A hatodikat valahogy véletlenül elütötte. Véletlenül. Biztosan.
2019. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 ezt szomorúan hallom :(
2019. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyatott utak, földesutak, erdősávok, de hajlamosak a legforgalmasabb útszélén is kirakni őket sajnos...
2019. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sokszor földhöz csapják az újszülött macskákat, mert az egér fogásra van igényük, de az ivartalanítást kifizetni már nem.
2019. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én eddig sikátorban, szemeteskukában, erdő széli földút mellett, autópálya mellett, parkban bokrok közé kivetve találtam kutya és cicakölyköket.

ezek nem voltak többek 1 hetesnél.

aztán másik kategória, mikor ilyen erdős vagy elhagyatott helyre kikötnek nagyobb(3-4 hós) kutyakölyköket, ilyennel is volt "szerencsém".

Ha céltudatosan keresel ilyen eseteket, akkor előbb mindenképp légy felkészülve. Tudj az oltási sorozatról, kölyökkori teendőkről, legyen tartalékod, hogy minél biztosabb legyen az életben maradásuk. Nekem mindig van otthon tápszer és kölyökeledelek, féregtelenítő, külső parazita irtó, fertőtlenítő stb.

2019. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokféle módon. Például van aki szenes kazánba dobja és hipp hupp szénnéég a kismacsek. Van aki zsákba teszi és betonhoz csapja, vagy gödröt ás majd félig beteríti és jól megtapossa, belocsolja...

Vagy odaadja a kutyájainak játszani.

Ezekre mindre ismerek példát. Sajnos.

2019. jún. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
fuj, falusi sopredek
jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!