Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes beoltani a benti cicát?

Érdemes beoltani a benti cicát?

Figyelt kérdés

6 éves sziámi cicám van, még kicsinek kaptam. Ekkor szüleim azt mondták nem kell oltani, mert benti cica. Amióta saját keresetem van, így nem mondhatják, hogy drága.

Kérdésem az lenne, hogy érdemes beoltani a cicát, ha igen mivel?



2019. jún. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes egy alapimmunizálót beadatni neki, a cipődön bármit hazavihetsz. Enyémek is bentiek, de az alapoltások megvannak, + a rendszeres féreghajtás is.
2019. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképp érdemes, elhiszem, hogy a szüleidnek van állatorvosi diplomája, de azért kérdezz meg egy állatorvost is.
2019. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az "állatorvos" nem mond ilyen baromságot, kivéve ha az Ecserin vette a diplomáját vagy lőtte a búcsúban.
2019. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alap kombinált oltást érdemes szerintem beadatni. Nekem 4 éves sziámi cicáim vannak, szintén bentiek. Doki ezt javasolta a cipőtalpon behozott dolgok miatt, plusz a féreghajtás is fontos szerintem.
2019. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oltasd be. Enyémek oltottak, mégis macskanáthásak lettek (doki mondta, hogy vsz. járvány volt, mert mi voltunk azon a héten az 5.) Az oltottság miatt gyorsan helyrejöttek, persze volt antibiotikum injekció.
2019. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És keverék macskát is érdemes be oltatni? ( 3 honapos )
2019. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-nak: Igen! Nem úgy válogat a betegség, hogy ez fajtatiszta, az meg keverék. Évi 3-4 ezer Ft és lehet, hogy sok tízezret megspórolsz, mert ha fertőzést kapnak, sokba kerül.
2019. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!