Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fog elmenni ez a macskánk is?

Nem fog elmenni ez a macskánk is?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel került hozzánk egy kiscica 14 hetesen. Volt egy 4 éves ivartalanított lány cicusunk. Sajnos a kiscica érkezése után 3 nappal köddé vált. Kinti macska volt macska biztos kerítéssel. Sajnos kiderült, hogy volt egy lyuk rajta mert már régi volt.. Most az a kiscica idén fialt 1 hónapja kicsi volt hozzá még, 2 cica volt halva születtek. Sokáig kereste őket. Eddig 4 macskánk volt mindegyiket időbe ivartalanítottuk. Ez az én hibám volt, azt hittem még várhatunk vele. Jövőhéten át is esik az ivartalanításon. A helyzet, hogy anya munkatársa talált egy kiscicát 6-7 hetest. Nem tudják maguknál tartani, így mi bevállaltuk, hogy egy ideig lehet itt. Attól félek, hogy a mostani macskánk is elmegy, mert érkezik egy új kiscica. Mit tehetnénk, hogy ne menjen el?

Azért írtam le, hogy fialt nemrég, hogy hátha befogadja a kicsit, vagy nem is tudom. Kérlek ne erről szóljon a komment szekció, hogy milyen felelőtlen voltam.



2019. jún. 19. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam, hogy a cica ami hozzánk érkezik, ő is nőstény.
2019. jún. 19. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Fu, ezt nem lehet tudni, az se biztos, hogy az előző cicátok az új miatt ment el. Ha az miatt is tűnt volna el, akkor se feltétlen lesz így a másikkal is.

Ivartalanítsátok mindkettőt(3-4 hónaposan is lehet, akkor tuti nem tüzel be), a kerítést meg csináljátok meg. Akkor elkerülhetők a bajok.

Jó cicázást!

2019. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A mi kanmacskáink is elszoktak a háztól, kergeti őket a kiscica és emiatt ritkábban járnak haza... Utálják a kocsia, ki mindig kergeti és piszkálja őket.
2019. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a régi macskám nem az új miatt ment el. Az állatorvost is megkérdeztük és szerinte se. Csak egy kicsit fura hogy hirtelen eltűnt.
2019. jún. 19. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csináld meg a kerítest, vagy építs kifutót, vagy tartsd bent a házban, és 100%, hogy nem fog elmenni. Ezt tudod tenni, mást nem.
2019. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gdfo válasza:

Azért egyik macska se fog elmenni mert egy másik jött.


A régi cica is egyszer vissza fog jönni(általában ha nem talál magának élelmet vagy más valakitől már nem kap akkor tudni fogja hogy hol van számára bisztos étel).



A mostani cica akkor tudja legjobban befogadni a kis jövevényt ha a saját szagát vagy a te szagod(+családod szagát) érzi,különben bántani fogja és elutasítja.

2019. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2019. júl. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!