Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha a 3,5 hónapos...

Az normális ha a 3,5 hónapos kiscicáimtól fél a szomszédunk ivartalanított felnőtt kandúr nagy macskája?

Figyelt kérdés

A macska mindig átjár hozzánk, egyébként szelíd, barátságos. Csak szerintem keveset kap enni, meg sokat hagyják egyedül, mert szivesebben tartózkodik nálunk mint otthon.

Nekem van 2 db 3,5 hónapos cicám és szemeznek ezzel a nagy macskával, figyelik egymást, az én cicáim ráfújtatnak és a nagy macska nyávogva elmenekül.


Nem fordítva kéne ennek lennie? :D



2019. jún. 21. 08:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Pont hogy a kicsiket féltetettem, hogy mi lesz ha bántják őket, aztán ezek minden autóhang elől automatiksan menekülnek + elüldözik a nagymacskákat és morognak, ha a kajájukra pályáznak:D
2019. jún. 21. 08:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi azért fúj, mert fél a nagyobbtól mivel nem ismeri. A nagy meg azért fut el, mert érettebbek az ösztönei tudja, hogy jobb elkerülni a harcot.


De csak tipp...

2019. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A macskák többsége minden környékbeli háztartásban eljátsza az éhező, otthontalan állatot. Imádnak kajálni és a kényeztetést sem vetik meg. :)
2019. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most négy 2hónapos gombóc van. Van egy öreg megfoghatatlan macska, akit művészet élősködő mentesíteni, nagytestű félelmetes egy dög, a doki is csak épp megpillantani tudta, ennyire vadóc, szóval ivaros is.

No, a zsebmacskák úgy megkergették, csak néztem. Pedig azt várhatnánk, hogy nekik megy. Most pár napig nem fogjuk látni, amíg megbékél.


A kicsik próbálnak félelmetesnek látszani, a nagy meg értelmetlen harcba nem fog belemenni, pláne, hogy még nincs szaga az ilyen picinek.

2019. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!