Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sima bolti kínálatokból...

A sima bolti kínálatokból melyik a legjobb cicaeledel nedves/száraz?

Figyelt kérdés
Utána olvastam ,hogy magas hústartalom , ne legyen színezett stb. De kifejezetten a márka nevekre lennék kíváncsi , amit ha csak beugrok boltba és nem kifejezetten kisállateledel boltba megyek , akkor is meg tudok venni, illetve ha oda mennék Pest belvárosában melyiket ajánljátok , mert ami hozzánk közel van nem túl felkészült. Illetve cicavitamint ti milyet adtok a macskátoknak hétköznapokra ? Nem rég lett macskám és nem voltam felkészülve rá, de az előző gazdija lemondott róla és nem volt hova tenni...... Ugyanekkor szeretném megkérdezni ,hogy ivartalanítás előtt is állunk, étkezésben fel kell-e készülni a beavatkozásra , utána szükséges-e változtatni ? Most napi 1 db 100g -is aluttasakost kap és egy marék szárazat. Bocsi a sok és össze -vissza kérdésért , csak nagyon jól akarom csinálni , és interneten meg annyira sokfelé irányul a téma , hogy inkább itt kérdezem meg.

2019. jún. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"ha csak beugrok boltba és nem kifejezetten kisállateledel boltba megyek , akkor is meg tudok venni"


HÚS; HÚS; HÚS. Miért nem elég kézenfekvő?


Felejtsd el az alutasakos, konzerves hulladékokat.

2019. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ui: Normális száraztápot sem kapsz "bármilyen" boltban. Az túl egyszerű lenne...sajnos ez van.
2019. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Purina One, illetve lidl-coshida, aldi-shah, tesco-perfect fit eledelek sem rosszak
2019. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tudom mennyire jöhet számításba, hogy netről rendelsz akár egy nagyobb mennyiséget és házhoz is szállítják. Én a kutyusomnak így szoktam.


[link]


Itt is tudsz nézelődni, az összetevőknél fontos hogy se színezék se tartósítószer ne szerepeljen. És ha látod hogy inkább csak állati eredetű mellékterméket tartalmaz, akkor keress tovább.


Személy szerint nedveset nem adok neki, viszont szárazat fel szoktam önteni egy kevés vízzel, mert keveset iszik sajnos.

2019. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán a purina one szárazeledel, ami egy fokkal jobb, mint a többi bolti, de az sem a legjobb.

Nedves eledelből meg közönséges boltban nem tudsz rendeset venni csak a túlárazott, bereklámozott 4%-os hústartalmú szemet. kb. jó drágán eladják az ízesített, színesített zsírt alutasakban...


Ha nem akarsz külön állateledeleshez járni (ahol tapasztalatom szerint szintén jóval drágább, mintha netről rendelnéd és nincs akkora választék sem) akkor rendelj zooplusról.


Farmina N&D, iams, purizon talán josera. Drágábbak közül acana, orijen, applwas száraztápokat tudom ajánlani.

Lehet lepontoztok, de én ajánlom a Royal Canint is. Nekünk csak ez vált be, mert érzékeny a cicánk gyomra. Az állatorvosunk is ezt javasolta és egyébként sok tenyésztő is ezzel etet. Rossz visszhangja azért van, mert sok benne a kukorica.

2019. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!