Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a kiscicám?

Miért nem eszik a kiscicám?

Figyelt kérdés
Mindig csak eszik pár falatot aztán ott hagyja, vagy hozzá sem nyúl, csak be akarja temetni.
2019. jún. 25. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor érkezett hozzátok?
2019. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Egészséges?

Féreghajtva volt? Mikor?

Mit és mennyit kap enni?

2019. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
5 hetesen találtam, akkor még normálisabban evett. Most 8 hetes. Féreghajtózva 3x volt eddig. Első oltást pénteken kapta. Állatorvos szerint egészséges, itthon meg vidám, sokat játszik és alszik. Kapott tápszert a dokinál első alkalommal, egy hete nem akarja megenni, de a sima tejbe beleivott(kint maradt). Animonda Kitten konzervet, halat, főtt húst, tojást szokott kapni. táp mindig van kint neki. Ha nem tetszik neki amit kap, be akarja kaparni és megy a táphoz.
2019. jún. 25. 12:50
 4/15 A kérdező kommentje:

Ja, napi 2-3x adok neki, ha már kevés van, vagy mekeg, hogy nem jó neki, akkor keverek hozzá mást, de akkor is csak két falat, aztán másodszor már megint nem kell neki.

Sokat kéne ennie, hogy rendesen nőjön, fejlődjön, mi lesz így?

2019. jún. 25. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, nem láttam még ilyet. Szeirntem annyit tudsz tenni, hogy próbálgatsz minél több kaját nála, aztán lehet, hogy pont a legrosszabb minőségű kaja fog ízleni neki.
2019. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nem lehet, hogy a szájával van valami és ezért nem eszi meg? Doki azt is megnézte?

2019. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hamar elkezdett válogatni... a cicákat nagyon könnyű elrontani ilyen téren.

Próbáld ki a nyers csirkemellet, szívet, apróra vágva.

2019. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Rossz minőséget nem szeretnék adni neki.

Nem hinném, hogy bármi baja lenne, mert a kezemet előszeretettel rágja, a tálhoz többször odamegy, rászagol és otthagyja. Ha a halas, húsos ételeket nem eszi, akkor mit? Megpróbálom a nyers húst, csirkemellen és szíven kívül mit kaphat, zúzát, pulykahúst?

2019. jún. 25. 15:49
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg sokat "turbékol" Nem nyávogás, vmi morgós, hívóhang vagy nem is tudom, mint a raptorok, ilyen hrrr vagy trrrr, vékony hangon. Néha egy-egy e-t is beletesz.
2019. jún. 25. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor szokott "turbékolni" ha adok neki egy nagy darab húst és hozzáerek, mert azt hiszi, hogy el akarom venni tőle.
2019. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!