Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma állítottunk fel egy kisebb...

Ma állítottunk fel egy kisebb gyerekmedencét,38 cm magas. Eddig nem érdekelte sem az én cicámat, sem a szomszéd cicáját, de ma este picit összezörrenhettek, vagy játszottak, nem tudom, de beleestek. Mit tehetnék, hogy ne forduljon többet elő?

Figyelt kérdés

Csak a nagy csobbanásra lettünk figyelmesek, az én cicám hasa tiszta víz volt, a szomszédé csak picit.Gondolom, nem vették észre, hogy ott van, még nem szokták meg. Nagyon vicces is valahol, hogy ilyen kis bugyuták, de azért megijedtem, mert még jó, hogy ki tudtak mászni... :( Nagyon félek, nem fulladhatnak bele valahogy? Letakartam éjszakára, de attól még beleeshetnek. Vagy lehet, hogy tanulnak az esetből?

Előre is köszi!


2019. jún. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tanultak az esetből, gondolom mindkettő utálja a vizet. Én nem hinném, hogy ez mégegyszer megtörténne. Nekünk 6 éve van medencénk, mindig egyszer felemeltük a macsekot és megmutattuk neki, hogy víz van benne és hát messziről elkerülte, a régi is meg az új cica is.
2019. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, remélem nagyon... :) Utána odavittem én is a cicámat, és nagyon fél most tőle. Az is a baj, hogy ilyen szerencsétlen helyen van kicsit a medence, mert fel van pakolva mellé egy ilyen járólap "rakás" és lehet, hogy onnan eshettek bele, nem számítottak rá,ahogy arra felugrottak, lefele mentből, hogy ott lesz a medence.
2019. jún. 25. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
veszélyes mert ha van fedőtakaró a medencén alászorul megfullad, egyébként is kimerülhet és belefullad
2019. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jobb, ha nincs rajta fólia? :O Vagy úgy az egész medence nem jó ötlet? De akkor most mit csináljak, bontsam le?
2019. jún. 25. 22:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvasom egyébként, hogy a macska valamennyire tud úszni? Mármint, hogy valahogyan ezért el tud evickélni a széléig, mert ez nem egy túl nagy medence átmérőre sem.. Persze, ezt jobb lenne nem megtapasztalni többször... :/
2019. jún. 25. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nehéz kérdés, egy macskához sem igazodnék, de ha szereted kár lenne érte. Szerintem holnap vidd a medence mellé jól fröcsköld le 2X egy nap és megtanulja, ő is intelligens. 100% hogy beválik mert rossz élmény lesz neki
2019. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt akarom csinálni, köszi!
2019. jún. 25. 23:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülye az az állat, csak macska. Ezzel meg mindent leírtam. Kíváncsi volt beleesett, kész. A macskák tudnak úszni, csak utálják a vizet, de egyénfüggő is, illetve van olyan fajta ami szereti, sőt imád úszni. Nyilván falusi turmik default cirmos macska inkább az előbbi kategóriába tartozik és utálja a vizet.
2019. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!