Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a cicám?

Miért harap a cicám?

Figyelt kérdés
Ha megsimogatom,egyből lefekszik és harap. Van hogy a lábujjamat harapdálja. 12 hetes

2019. jún. 26. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,először még nagyon gyengén csinálta,már erősebben.
2019. jún. 26. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Játszik csak
2019. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mihago ***** válasza:
100%
Mert macska, így működik.
2019. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kis játéka már eléggé fáj.. valami módszer ellene?
2019. jún. 26. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél neki játékot és játsz vele
2019. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A macskák ilyenek, főleg a kölykök. Nekem is van kettő, 4 hónapos. Ők is néha "bevadulnak", lefekszenek háttal és karmolnának, harapnának. Ilyenkor én azt szoktam csinálni, ha átmennek nagyon durvába, hogy nem foglalkozom velük pár percig, aztán már csak szépen játszik, a karmait is behúzza és befejezi a harapást.

Ha épp játékos kedvükben vannak, akkor én nem szoktam simogatni. Csak ha nyugodtan pihennek vagy félálomban vannak, akkor szeretik csak. Minden macska más. Az enyémek például morognak egymásra, ha valami olyat kapnak, ami nagyon tetszik nekik, valami új fajta eledel, vagy hús. Az előző macskáim nem csináltak ilyet soha.

2019. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!🙂
2019. jún. 27. 07:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kismacska, játszik. Ha be van pörögve, ne akard simizni, ennyi. Akkor simogasd, ha épp nyugiban van. Pihen, alszik. Majd felnőttként már nem lesz ilyen. Játssz vele sokat! Papírgalacsin, tollasbot stb.
2019. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek például egyetlen játékot szeretnek. Egy plüss egér rá van kötve egy madzagra, azt húzogatom előttük, lassan a fűben vagy szinte bárhol, tök aranyosak, mikor le akarják vadászni, mintha valami valódi mozgó állat lenne. :D Van nekik ilyen kis labda, meg különböző színes akármit, de rá sem néznek.
2019. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az enyémnek egy spray kupak van gumis madzagra kötve,ha meglököm neki néha játszik vele. Vannak gumi dínói is,azokra rá se hederít.
2019. jún. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!