Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen megoldást javasolnátok...

Milyen megoldást javasolnátok sokadik emelet ablakaira, hogy a cica ne tudjon kiugrani/kiesni onnan?

Figyelt kérdés

Szúnyoghálót vagy macskahálót érdemesebb/lehet feltenni ennek érdekében? A szúnyogháló elég biztonságos-e? A macskaháló opció lehet tömbházban, vagy azt inkább családi házakhoz ajánlják?

Akinek van tapasztalata, kérem, ossza meg itt velünk.

Köszi!



2019. jún. 27. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csibe háló van és kiváló :) 8.on lakók!
2019. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*lakom
2019. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Perfect termék! Nálunk az egész erkély ilyennel van!

Sima szunyoghálót kiszakítja a körmével a cica, még az üvegszálas szunyogháló jöhet szoba, de a legbiztonságosabb a fenti link.

2019. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A zooplus-os komment küldőjének: ez vajon egy kisebb ablakba is felhasználható? Hogyan kell ezt felhelyezni, felszerelni?

2019. jún. 27. 13:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Leméred, annak megfelelőt rendelsz.

Ha a legkisebb is nagy, méretre vágod egy ollóval.

Ha van férfi a családba, 5perc alatt megoldja a felrakást.

2019. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja a csomagba vannak rögzítő eszközök, bár mi máshogy oldottuk meg, fakeretre rögzítettük mert ugye egy egész erkélyt kellett.:)
2019. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 20 éve vannak cicáim, 7. emeleten. Az ablakokon csak szúnyogháló van, soha nem kapaszkodtak fel rá, nem is ülnek oda a nyitott ablakba, vsz. zavarja őket, hogy nem látnak tisztán a "szita" miatt. Az erkélyen macskaháló van.
2019. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehet abban bízni, hogy soha nem fog felmenni. Állatorvosunk altatott el macskát, aki soha nem ugrott fel az erkély korlátjára, csak egyszer. Akkor kiesett, és eltört a gerince.


En laktam negyediken, most földszinten vagyunk, zooplusos macskaháló van az erkélyen. Ez ABLAKRA NEM JÓ!!! Amúgy kitűnő termék, nekem nincs kifeszítve, en tettem fel, de ez földszint! A zoopluson van fotó a termékről, csak erkélyre.


Sokadik emeleti ablakba a csirkehálo a jó

Szúnyogháló kiszakadhat, mint a x@r, ha felnyúztózkodik rá a macska. Azért ő nem lesz mindig 10 dekás kiscica!

Ha kapoccsal van feltéve a szúnyogháló, kiesik kerettel együtt, még gyerek mellé is veszélyes lenne.

2019. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, ne írj valótlant!

Nálunk a zooplusos macskaháló van az ablakokon is, 2 emelet. Hogyne lehetne már felrakni! Némi alap barkácstudással.

2019. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam macskaháló (+ szúnyogháló) van mindenütt. Amennyiben fa keretes az ablak, simán fel lehet szögelni. Ezzel a módszerrel nekem sikerült szépen, kifeszítve felrakni, igaz, kissé "munkás dolog" volt kb. 5 centinként körbe szögezni a keretet, de megérte. Mondjuk, ez most földszint, tehát csak türelem kellett hozzá. Előző lakásban az erkélyre szereltettem, de azt szakemberrel.
2019. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!