Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszedban keservesen...

A szomszedban keservesen nyavog egy cica, hogyan segithetnek?

Figyelt kérdés
Attol tartok beszorult vagy bezartak valahova (veletlenul). Viszont az oregasszonyt, aki ott lakik nem erdekli. Nagyon aggodom erte, mit tehetnek? Kinek szoljak, ha a nenit nem erdekli es nem is enged be megkeresni azt a szegeny macskat?
2019. jún. 29. 19:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, esetleg értesítsd az állatvédőket.
2019. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék és megkeresném. Nem érdekelne ha azzal fenyegetőzik hogy feljelent. Bizonyítsa be hogy ott voltam.
2019. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Tetovált állat mentők, be is mászhatsz, de akkor lehet kapsz egy lapáttal a banyatol.
2019. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem enged be és ő sem jár utána az állatkinzásnak minősül úgyhogy tényleg itt csak az állatvédők segíthetnek. Esetleg magyarázd el neki előszőr szépen és mond meg, hogy mi lesz a következménye ha semmit sem tesz.
2019. júl. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!