Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan adhatnám örökbe?

Hogyan adhatnám örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy albérletbe költözünk. Van egy 1 éves cicánk és sajnos kénytelenek vagyunk megválni tőle.

Szoba cica, menhejre nem igazán szeretnénk adni, inkább egy szerető családhoz.

Hohyan tudnánk ezt kivitelezni?



2019. jún. 30. 03:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A cica hím, ivartalanított. Ez lemaradt.
2019. jún. 30. 03:18
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Úgy néz ki sok macska csak a következő költözésig "családtag"... 🙄
2019. jún. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Szánalmasak vagytok. Amikor magatokhoz vittétek, 15-20 évre vállalatok felelősséget. Hogy lehet lepasszolni 1 év múlva?

Én is macskával vagyok albérletben, tudom, hogy nem egyszerű lakást találni. De soha nem szabadulnék meg tőle, inkább alkalmazkodom én, keresek amíg nem találok..

Szánalmas komolyan.

Egyébként kirakod Facebookra képpel, elérhetőséggel, várossal és majd jelentkeznek érte.

2019. jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy! Keressetek olyan albit, ahova vihetitek a macskát! Nem egyszerű, de lehet találni!
2019. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Albikban azt mondtam h nincs háziállatom,minthogy megváljak tőle.Amikor megy a tulaj,elviszed addig valakihez.
2019. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Oké, miután megvoltak a kötelező megrovó körök:


Fb csoportok, jófogás (lehet 0 ft-ért is hirdetni). Nálunk az állatorvosi rendelő is segít örökbeadni kedvenceket, meghirdetik a rendelőben, vagy az oldalukon. Ha nagyobb városban laksz, akkor lehet falragaszokat is kihelyezni.

2019. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mikor megtaláltuk:


[link]


Ma:


[link]


Szóval nekem senki ne okoskodjon... A kérdesre kérném a választ. Ha nem tudsz. Ne írj. Pont.

2019. jún. 30. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot állatvédő szervezetekkel. Küldj nekik képet a cicáról, írd le a paramétereket és hirdest! Az állatorvosi rendelőkben is ragaszthatsz ki papírt, hogy gazdikereső.


Baráti/családi körben próbálkoztál már? Senki nem tudja vállalni?

2019. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kerestek olyan helyet ahova magatokkal vihetitek? Nem értem... Egyébként én nem fotel-állatvédő vagyok, 2 törzskönyves macskám mellé 2 mentett is van a házban, az egyiket én neveltem cumival. Emellett 2 utcáról mentett kutyám van, akiket nem tudtam gazdásítani,mert senkinek sem kellettek. Vittem már az út szélére vödörben kipakolt babakutyákat 350 km-re, mert csak ott volt fogadó szervezet, és még sorolhatnám, most nem ez a lényeg. Ha szeretitek a cicát, nem hiszem el, hogy ne lehetne megoldani hogy veletek maradhasson!
2019. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szeretjük. Kertes lakásban nőtt fel, ahol szabadon kijárhatott. Egy panel lakás szerinted jó lenne neki? 24 orán át bezárva? Nem hiszem. Az én szememben ez állatkínzás.
2019. jún. 30. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!