Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kintlakós cicáink vannak. Már...

Kintlakós cicáink vannak. Már 2. éjjel szőrnyű sírásra ébredünk, mintha valami bántaná őket. Szerintetek valami vadállat lehet? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 02:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyetekben kimennek és körülneznek egy kicsit.
2019. júl. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Esetleg ne legyen kintlakós... 🙄


Vagy ha van annyi eszetek macskabiztos kerítés/zárt kifutó. 😑

2019. júl. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Macskazene nem lehetett? Mikor először hallottam azt hittem kitettek egy csecsemőt, még kerestem is, aztán látom, hogy a macsekok vernyákolnak :-)
2019. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk be kéne engedni őket, nem kicsapni az udvarra.

Elképzelhető, hogy más macskák is járnak oda.

Ivarosak a macskàid?

2019. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
4-es elég lenne, ha minden macska tulajdonos gondoskodna arról, hogy az állatát kerítésen belül tartsa. Ami egyébként kötelezetsége is, csak a legtöbb cseszik rá. Pedig meg lehet oldani, csak pénzbe kerül.
2019. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha ivarosak, akkor esélyesen épp most erőszakolják meg őket, azért sírnak. A nőstény macskának ugyanis rohadt fájdalmas a közösülés, mivel a kandúr pénisze kampós tüskékkel van tele - ez indítja be a peteérést. Kábé mintha horgászhorgot dugnának fel neked, aztán kirángatnák...
2019. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Most van a párzási időszak. Ilyenkor hangosak. Nem kell velük csinálni semmit. Jobb helyük van kint a macskáknak, mint lakásban. Ez a természetes életterük, nem a bezártság.
2019. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért fel lehet ismerni hogy tényleg sír egy macska vagy máshogyan nyávog amikor éppen tüzelnek és kanduroznak. Neked melyik kérdező? Ha félve sír egy macska azt azért fel lehet ismerni.
2019. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Párzásnál üvöltenek mindig. Ne tartsd kint a macskáidat, mert rohadt kártékonyak
2019. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva vannak..

kirohantam éjjel és látszott hogy félnek valamitől..

2019. júl. 3. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!