Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A paraffinolaj mennyi idő...

A paraffinolaj mennyi idő alatt hat egy macska szervezetben?

Figyelt kérdés
Nagy puha a cicám hasa pár napja,ma reggel találkoztam az állatorvossal és megkérdeztem hogy mi lehet a baja,ő azt mondta hogy elzáródtak a belek (szorulása van) ezért paraffinolajat adjak neki. Elmentem vettem neki aztán mikor hazaértem epilepsziás roham jött rá attol hogy nem tud wc-ni. (Ez az epilepszia egy másik dologból kapcsolatosan alakult ki neki sajnos) utánna beadtam neki az olajat de még mindig nem wc-ett (figyelem). Pedig már 1 orája beadtam neki. Ha nem lesz jobban holnap kihivom az állatorvost hozzá. Volt már valaki cicájának is szorulása? Ha igen akkor mit csinált vele??
2019. júl. 3. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit adtál neki? Folyadékot vitt be eleget? Én max még egyszer adnék neki, ha az sem hat, akkor 3x ne, mert a paraffinolajtól hányhatnak is.

Amúgy mikor én adtam a cicának délután 5kör,akkor reggelre volt széklete, jó híg, aztán még 1-1,5 napig fosott szegény.


Ez csak egyszeri dolog legyen, inkább adj neki hetente kis olajos halat vagy van ilyen paszta, amit az enyém is gyógyszeres kezelés utáni székrekedés miatt kapott, azt lehet kúraszerűen is. Laxativ a neve

2019. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó volna egy orvosi vizsgálat, mert az, hogy beszéltél vele ugyannyit ér mint, hogy itt kerdezoskodsz. Szerintem itt komolyabb dologról van szó. Az epilepsziás roham már komoly ok, hogy végre elvidd egy rendes orvosi kivizsgálásra. Én nem tudnek ülni nyugodtan ezek után.
2019. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért szerinted én tudok nyugodtan ülni??? holnapra nem lesz jobban akkor viszem az orvoshoz! Annyi eszem nekem is van hogy akkor egyből orvos. De ha minden igaz akkor a paraffinolaj most jó lesz neki.
2019. júl. 3. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj még és ha nem akkor orvos. Mást nem tehetsz.
2019. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!