Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véleményetek szerint mennyire...

Véleményetek szerint mennyire gáz dolog megvenni és összerakni két kutyát azért, mert neked egy bizonyos fajta keverék kell?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek nemrég halt meg a kutyája, meg van veszve egy ugyanolyanért, viszont sehol nem talál kölyköt, felnőttet(menhelyről) meg nem akar, mert maga akarja kiskorától gondozni stb.

Ti csináltatok/csinálnátok ilyet?


2019. júl. 8. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felelotlenseg

Egy egesz alom kutya lesz.nem egy darab

Es tobbivel mi lesz?

2019. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Sosem lesz ugyan olyan kutyája. Két külön fajtábólnem fog még egy ugyanolyan születni mindig máshogy kombinalodnak a gén párok tehát...


Nagy felelőtlenség lenne ez mert a többivel mi lesz? És ha az sem kell majd neki?


Inkább nezelodjon egy menhelyen.


Soha nem szaportitanak kutyát feleslegesen, nagyon sok kölyök kutya van gyepin és menhelyen is de még felesleges szaporulatokbol is rengeteg kölyök van.

2019. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, hanem felelőtlen. Nagyon felelőtlen. Szóval veszel két kutyát. Az magában elég nagy felelősség. Aztán lesz egy alom kiskutya (mérettől, meg fajtától függően lehet egy kölyök, de akár 20 is...). Gondolom nem tartaná meg az összeset. Szóval felelőtlenség. Soha nem csinálnák ilyet, viszont én soha nem is próbálnám egy pont olyan kutyával pótolni az elhunytat... Úgy se lehet az elhunyt kutyát pótolni, mert minden élőlény egyedi és különleges... illetve lehet a továbblépésben sem segít egy pont olyan kutya. De nem ez volt a kérdés. :D
2019. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy beteg. Még a kutyája emlékét sem tiszteli. Eszembe se jutna még egy ugyanilyen kutyát gyártani, mint az enyém, mert belőle csak egy van és soha nem pótolható semmivel!

Nem csak beteg, felelőtlen hanem végtelenül ostoba is!

2019. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Még azonos fajtából sem lesz két ugyanolyan kutya soha, mert minden kutya más egyéniség.
2019. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Szerintem _nagyon_ gáz. Pedig szerintem kevés dolog gáz.
2019. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egyelőre még a gyász beszél belőle. Ameddig nem tudja ésszerűen átgondolni, addig ne szaporítson és ne is vegyen új kutyát, mert megbánás lesz belőle. Ezernyi fajta létezik, biztosan valamelyik bejön neki. Ha tényleg jó gazda volt, akkor azzal elvileg tisztában van, hogy a fajta sem garancia mindenre, mert ahány kutya, annyiféle jellem.
2019. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván elajándékozza a szülőkkel együtt. Nem tudom. Egy basset hound-dalmata keverékről lenne szó. Ötlet? Hogy beszélhetném le?
2019. júl. 8. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz rola, hogy a macska kategoriában van a kérdésed? Vagy ismerösöd kutymacsot akar? XD
2019. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem német juhászom halt meg, majd megpusztulok utána, de eszembe se jut, hogy ha veszek egy másik német juhászt, akkor az majd ugyanolyan lesz. Dehogy lesz ugyanolyan!
2019. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!