Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy csont keresztbe fordult a...

Egy csont keresztbe fordult a cicám belében, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kell vissza vinnem az orvoshoz de nagyon rossz állapotban van amikor már kimegy az injekció hatása belőle. Hasnyálmirigy gyulladása van,egy csont keresztbe állt neki a belében és egy szőr csomó is van ott neki,mit tegyek hogy kijőjjön belőle?? Szinte csak konzervot eszik amikor jól van...ha rosszabbul van akkor semmit se eszik.
2019. júl. 9. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor műtéti úton szokták kivenni a csontot.

Az orvos mit mondott?

2019. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy tészta félét kellene neki enni mert ugy tudna távozni a beléből a csont és a szőrcsomó de sajnos a cicám csak konzervos kajákat eszik meg :/ ami létezik azt mind kipróbáltam de akkor sem eszik meg maradékot.
2019. júl. 9. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
De ha keresztben van a csont akkor felszakíthatja a beleit abba meg belehal. Vidd el másik orvoshoz!
2019. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pancreatitis miatt nagyon kicsi a túlélés esélye.
2019. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csont? Csirke? Ha igen, az eleve szilánkosra törik, még akkor is életveszélyes, ha nem akad el, így meg pláne.

Másik doki, műtét.

2019. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen csont mivel én nem adtam neki. Valamilyen csontot kint megevett! De azt mondta az orvos hogy le fog bomlani a belében a csont csak idő kell hozzá. Ma délután viszem majd vissza.
2019. júl. 9. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Bomlani?? Ilyet még nem hallottam.

Másik orvoshoz vidd, ha tovább vársz tuti belehal.

2019. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orvosod hülye!

Majd az ő saját beléről nyilatkozzon ilyeneket.


Kérlek, vidd el másik orvoshoz! A csontot ki kell műteni. Semmiféle csont nem oldódik fel magától, főleg nem a keresztben álló csont, amitől a macska már qwa beteg!!! FEltétlen másik orvos, ha még macskát akarsz belőle faragni!!! Csontra műtét!! Semmilyen más megoldás nincs! MÁsik orvos, állatkórház, normális orvos.

És vannak a szőrcsomók, amikor összeállnak és megrekednek a bélben, elzárják, ezt bezoárnak hívják, és súlyos esetben ezt is műteni szokták. Ezek a bezoárok akkor keletkeznek, ha a szőr, amit a macska lenyal magáról nem távozik a macskából természetes úton (távozhat hányással, ezért esznek füvet, vagy a kakival, ha adsz neki valami szőroldót). A bezoárra keress rá guglin.

2019. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha az a csont keresztben áll, a macska eszik rá csomó tésztát, az orvosod szerint egy kormánykereket is megeszik, hogy a csont megforduljon hosszára?

Maximum megtolja a tészta, és végig felszakad a bele, meg kiszúrja a belét. És akkor.....

2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!