Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak (véleményem...

A macskámnak (véleményem szerint és olvasottak alapján) a harmadik szemhéja előesett, mind a két szemén. Mit tegyek hogy a szeme a régi legyen és a harmadik szemhéj visszahúzódjon?

Figyelt kérdés
A macskám majdnem 2 éves és kandúr. Nem szeretném egyből állatorvoshoz vinni. Mit tanácsoltok?

2019. júl. 9. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Itt senki se állatorvos. Ha fontos neked a macskád akkor elviszed orvoshoz.
2019. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy nem szeretned egyből orvoshoz vinni? Szerinted az állatorvos dísznek van? Ha neked kirohadna a szemed, akkor bezzeg azonnal rohannál az orvoshoz!
2019. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az állatorvost fogja javasolni,mert ehhez te és mi sem értünk!
2019. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szolokkal. Az en cicamnak is nemreg volt ilyen problemaja. Ha mindket szemen lathato a 3.szemhej, nagy valoszinuseggel immungyengesege van, valami betegseg bujkal benne. Orvos mondta. Az en cicamnak belfertozeshez tarsultak ezek a tunetei. Vidd el orvoshoz, mert bizton allitom, hogy kezeles nelkul nem fog elmulni ez a tunet. Sot, az en cicamnak tobbszori vitaminos + antibiotikumos injekcio + szemcsepp mellett is legalabb 3 hetig lathato volt a 3.szemheja.
2019. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Újabb idióta...aki ide írogat ahelyett, hogy orvoshoz vinné az állatát.

Gondolom majd a gyerekeddel is így fogsz bánni.


Igen pénzbe fog kerülni, sokba! Minél tovább vársz, annál többe!

2019. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm "kedves" 5-ös számú kommentelő nagyon hasznos volt az általad írt hozzászólás. Inkább nem kellett volna írnod semmit, ha érdemben nem tudsz válaszolni a feltett kérdésre.
2019. júl. 9. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
De mégis mit vársz? Mi nem tudjuk telepátiával meggyógyítani b+! Egy csomó minden okozhatja, szerinted mi azt így honnan tudjuk? Az állatorvos is MEGVIZSGÁLJA, mielőtt felállít egy diagnózis! Nem csak úgy ránézésre pattog! Áruld már el, miért nem akarod orvoshoz vinni?
2019. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kértem hogy gyógyítsd meg telepátiával, csak tanácsot kértem, hogy mit tudnék tenni, hátha valaki olyan olvassa a kérdést aki tudja,(vagy az ő macskájának is volt már ilyen betegsége, tünete) hogy miről beszélek és segítene. És a kérdésemhez azt írtam hogy "egyből" nem szeretném elvinni, nem pedig azt hogy nem fogom elvinni. Tegnap este vettem észre rajta ezt (tegnap persze reggel rendelt) és csak ma késő délután rendel az orvos, gondoltam megkérdezem hátha tudna valaki ajánlani valamit, hogy addig is segítsek rajta, mondjuk kamillával borogatom a szemét. De persze inkább mindenki nekem esik, mert ugye attól minden jobb lesz.
2019. júl. 9. 13:46
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Te csak azért kérdezted, mert nem akarsz pénzt áldozni rá!

A kamilla csak árt, felejtős.

Orvos és kész.

2019. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha egy macskának baja van, az nem múlik el magától! Sőt, általában minél tovább húzod, annál sz4rabb lesz a helyzet! Most hiába írja le neked XY, hogy igen, az ő macskájának is így nézett ki a szeme, és ezt és ezt a gyógyszert kapta az állatorvosnál! Előrébb leszel vele? Ugye, hogy nem!
2019. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!