Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elaltattam a macskáját?

Elaltattam a macskáját?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam az árokban egy elütött macskát. A hátsó lábai, farka érzéketlenek voltak. Hazavittem, adtam neki fájdalomcsillapítót ma reggel első utam a dokihoz vezetett. Kiderült, hogy ketté tört a gerince, sem járni, sem üríteni nem tudott. Az orvos megnyomkodta a hasát és dőlt belőle a vér és a pisi. Az eutanáziát javasolta, én pedig kis hezitálás után igent mondtam rá. :(

Nemrég pedig meglett a gazdája, láttam Facebook-ján rengeteg képet a macskáról, látszik, hogy nagyon szerette. Ha tudom, hogy meglesz a gazdi, nem altatom el, de így meg olyan rosszul érzem magam. Nemsoká elmegyek hozzá, személyesen beszélni, de azt sem tudom mit mondjak. Olyan rossz, hogy helyette döntöttem a sorsáról. :(

Olyan szívesen megmondanám neki, hogy nem ér ennyit a csavargás, vigyázni kellett volna rá.



2019. júl. 9. 18:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Mindenképp el kellett volna altatni, jól döntöttél, biztos meg fogja érteni.
2019. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Ne érezd rosszul magad, szegény cicának ez volt a legjobb, nem tudhattad, hogy előkerül a gazdi, nem hagyhattad szenvedni szegényt. Ő sem tehetett volna mást.
2019. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Megdöglött volna mire eljuttatod a gazdájához. Ne hibáztasd magad,ő se tudott volna semmit kezdeni vele.
2019. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

A gazdi hálás lehet neked, hogy bevállaltad helyette ezt a nehéz feladatot. Mondd el neki, hogy mi történt, ha még nem tudja, vagy még mindig keresi a cicát.

Ha költségeid merültek fel a történtekkel kapcsolatban, beszéld meg vele ezt is nyugodtan!

2019. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
91%
Helyesen cselekedtél. Ne érezd magad rosszul!
2019. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem cselekedtél rosszat. Kérlek írd meg mi történt.
2019. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég a saját macskámat altattam el. Gyógyíthatatlan beteg volt és a végén már csak szenvedett. Nagyon nehéz ez, de sajnos muszáj meghozni a döntést.

Elaludni még mindig jobb, mint folyamatosan fájdalmakat atelni és abba belehalni.

Bármennyire is fájna, én hálás lennék, hogy egy idegen vette a fáradságot és elvitte dokihoz. Jól döntöttél szerintem, gerinctöréssel nem hiszem, hogy volt más út.

Egyébként igazad van, hogy jobb lett volna bent tartja. Szörnyű fájdalmai lehettek

2019. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez most komoly? Kérdező ne érezd magad rosszul, helyesen cselekedtél.
2019. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocdamat utolsó előttinek írtam, csak jött meg egy válasz.
2019. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem menj el hozzá, meséld el neki, hogy elütve találtad (csak hogy ne keresse és várja) ilyen és ilyen állapotban, elvitted orvoshoz, de az orvosnál a váróban elpusztult.

Az altatás részt hagyd ki, mert gyakorlatilag mindegy, a macska úgyis elpusztult volna még aznap, csak iszonyú kínok között és hátha a gazda is olyan elmebeteg mint itt az egyik előző hozzászóló.

2019. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!