Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elaltattam a macskáját?

Elaltattam a macskáját?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam az árokban egy elütött macskát. A hátsó lábai, farka érzéketlenek voltak. Hazavittem, adtam neki fájdalomcsillapítót ma reggel első utam a dokihoz vezetett. Kiderült, hogy ketté tört a gerince, sem járni, sem üríteni nem tudott. Az orvos megnyomkodta a hasát és dőlt belőle a vér és a pisi. Az eutanáziát javasolta, én pedig kis hezitálás után igent mondtam rá. :(

Nemrég pedig meglett a gazdája, láttam Facebook-ján rengeteg képet a macskáról, látszik, hogy nagyon szerette. Ha tudom, hogy meglesz a gazdi, nem altatom el, de így meg olyan rosszul érzem magam. Nemsoká elmegyek hozzá, személyesen beszélni, de azt sem tudom mit mondjak. Olyan rossz, hogy helyette döntöttem a sorsáról. :(

Olyan szívesen megmondanám neki, hogy nem ér ennyit a csavargás, vigyázni kellett volna rá.



2019. júl. 9. 18:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
#7 lehet nem csak az első mondatot kellene elolvasni, te agysebész...
2019. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
A "kedves" hozzászólónak autó általi elütést és gerinctörést kívánok. Lássuk mennyire fogsz boldogan élni,ha azt sem tudod többet szabályozni hogy ne hugyozz és szarj be,a mozgásról nem is beszélve. Fájdalomcsillapítót nem használhatsz. És nincs eutanázia. Lássuk mennyi időbe telik mire megölöd magad mert minden perc kiszolgáltatottság és szenvedés.
2019. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Na, most tértem magamhoz kb!

Voltam a gazdinál, apuka, 2 lánya kijött beszélni velem. Csak az apukával dumáltam, a 2 lány hátrébb sírtak. Elmeséltem, hogy tegnap találtam az árokban elütve, kezdtem részletezni, de félbeszakított, mondván, hogy tudja, már napok óta olyan volt!!!

Nem tudja mi lett vele, valami nagy ütés érhette, de autó biztos nem ütötte el, mert állítólag soha nem ment ki az útra (aha, persze!). És látta, hogy azért próbál lábra állni de nem tudta mit kezdjen vele, várta, hogy hátha jobban lesz!!! És tegnap, mielőtt megtaláltam, kiengedte az utcára, mert állítólag mehetnéke volt csavarogni!!

Fuuu, azt hittem pofán vágom! Nagyon mérges lettem! A faszit nem, de remélem a lányokat kicsit sokkolta a dolog, és belőlük még lehet normális gazdi. Az egyik lány Facebook-ján láttam egyébként a macskáról képeket.

2019. júl. 9. 22:05
 14/24 A kérdező kommentje:
Így most megnyugodtam. A cicát nagyon sajnálom, de akkoe tulajdonképpen a további lassú szenvedéstől kíméltem meg. Mákja volt ebből a szempontból, hogy sérülten is kiengedték az utcára. Pár napon belül ott halt volna meg úgyis. :(
2019. júl. 9. 22:52
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuu kérdező, ez nagyon durva sztori. Te egy rendes ember vagy. Macskaimádóként én a "gazdái" helyében megköszönöm neked, hogy ilyen emberségesen viselkedtél. A cica "gazdáitól" meg forog a gyomrom... No comment. Szerencsétlen állat elment otthonról meghalni, a barom meg azt mondja, hogy ment csavarogni... Még ilyet.Számomra ez is állatkínzás kategória. Sajnálom, hogy ilyen emberek tarthatnak bármilyen állatot.
2019. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
És ezeknek lehet, hogy már holnap lesz másik macskájuk....
2019. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es te ritka nagy hülye vagy.
2019. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctöréssel hogy mehetett volna el otthonról? Inkább a hapsi kitette az árokpartra, a lányoknak meg beadta, hogy elveszett?
2019. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
18-asnak igaza van. Kidobta az árok partra hogy ott majd elpusztul. A gyerekeknek meg azt mondta elkóborolt. Rohadt egy féreg. 😤
2019. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező dobd már fel a sztorit a közösségi oldalra... Oszd meg milyen rohadt emberek vannak. És linkeld oda be ahol láttad a cica képeit. Had tudja már meg az összes rokon és szomszéd mekkora egy rohadt féreg is valójában.
2019. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!