Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám mindig szobatiszta...

Cicám mindig szobatiszta volt, elég volt 1szer +mutatni neki az almot. Most (kb.1éves) vmiért mégis elkezdett máshova vízelgetni, és nem tudom miért? Szatyrokat szokott, kosarakba, szennyeskosárban a ruhákra, stb.

Figyelt kérdés
Takarítok utána, próbálom fegyelmezni, az almot rendesen pucolom (szilikonos), de semmi nem használ!! Miért csinálja ezt? Kandúr macska, egyelőre még nincs ivartalanítva.
2010. júl. 10. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ár nálam még csak egy honapja van a cic... Én arra jutottam hoyg ez nem ténylegesen szobatiszta, csak lyan helyre pisil ahol el tudja kaparni (pl ruha erre jo neki)
2010. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Cica Barát!

Ahova wc-zik, oda rakd az almot, de ha szeretnéd, hogy oda wc-zzen, ahova eddig, akkor zárd be oda 1-2 napra, de persze enged ki egy kicsit szaladgálni, játszani, és időközönként mutasd meg neki, hogy hova.

Üdv: Dr.Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért mert kandúr és nincs ivartalanítva. Az enyém is ezt csinálta, gyorsan ivartalanítva lett, aztán fel is hagyott vele. :)
2010. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam bezárással (wc-ben van az alom),és amíg bent volt a szennyestartóba pisilt.Máskor ha láttam épp pisilni készül,megfogtam,beleraktam az alomba,megsimiztem h itt a helye,de mégis azt látom h vmiért nem szereti az almot használni, pedig 1évig odajárt.Az ivartalanítás lenne a megoldás?
2010. júl. 10. 15:11
 5/6 A kérdező kommentje:
kakilni az alomba piszkít,csak a pisilni nem szeret oda.
2010. júl. 10. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ivartanítás egész biztosan segít! És minél hamarabb, hogy ne maradjon meg a rossz szokás. Én a helyedben jövő héten már vinném is.
2010. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!