Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
FüvesFüles nevű felhasználó kérdése:

3-4 Éves ivartalanított házi lány macska mellé hoztunk egy 3 hónapos lány macskát, hogyan tudnánk összeszoktatni?

A nagy macska igen agresszív sokszor, udvaron tartjuk, néha még minket is megkarmol, ha rossz napja van. A pici közeledne felé, viszont fél méteres távolságra a nagy fúj rá, és van hogy megkergetik egymást, és a nagytól kap egy-két pofont. Napközben a pici az udvarban van, viszont estére nem merjük kint hagyni ezért a műhelyben alszik. Nagyjából két hete hoztuk a kicsit, de a nagy még mindig ellenszenves vele.

Mit tegyünk, hogy elfogadják egymást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, cica, összeszoktatás, ivartalanítás, agresszív

júl. 10. 10:31  Privát üzenet  

A válasz
Így,hogy kint tartjátok őket,semmi ötletem. Mert bent lehetne fokozatossá tenni az összeengedést és,hogy megfelelőn elválasztva mégis közvetlenül lássák egymást/érintkezzenek. Így nem lehet.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 10. 10:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy tenyésztő, ivartalanitott állatkát ad el házi kedvencnek. Esetleg ivartalanitási kötelezettséggelHa nincs ivartalanitva a kicsi, a tenyésztő követi-e a teljesitését, és ha a...
Szerintetek jó ötlet lenne így etetni?
Láttam a feszbukon hogy itt keresnek egy hazi kedvenc galambot. Sima utcai. És tegnap hozott nekem 1et a cicám?
Van5 házi macskám és abból, csak 1re vagyok allergiás. Miért?
Próbált már valaki házikészítésű macska jutalomfalatot?
Taknyos kiscicának házi gyógyír?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!