Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Egy Ragdoll és egy Sphynx cat mennyire jönnének ki egymással?

Van egy imádnivaló, egyéves Ragdoll kislány cicám. Nagyon barátságos, kedves jószág, egyszerűen tündéri. Úgy gondoltam hoznék mellég egy társat, mert nagyon tetszenek az úgynevezett "kopasz" macskák. Volt szerencsém előben találkozni többel is, és teljesen a szívembe lopták magukat a puha bőrükkel. Azon gondolkodtam, hogy vajon mennyire jönne ki jól 2 lány cica. Vagy szerintetek jobb lenne egy ivartalanított kan cicus? A Ragdollom nagyon játékos, kíváncsi, aktív életet élő. Amíg dolgozom, jó lenne ha lenne társasága.

Szerintetek ha emberrel nagyon jól kijön, akkor állattal is ki fog? Az is érdekelne, hogy ez a 2 fajta mennyire összeférhető egymással, hogy számít-e a különbség.

júl. 12. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok
Mihago nevű felhasználó válasza:

Szerintem nekik fogalmuk sincs, hogy milyen neveket találtak ki rájuk az emberek, hanem egyszerűen macskák. Úgy is fognak viselkedni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 17:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 na igen, csak azt hittem számít a fajtabeli különbség. Nem szeretném ha esetleg marakodnának később.

# 2/3Időpont júl. 12. 17:11 Privát üzenet
Nekem van egy nagyon játékos, 1 éves ivartalanított nőstény cicám, aki jól kijön az emberekkel. Mint kiderült, minden macskát utál, még a nagyon kicsiket is. Ideiglenes befogadóként esetleg le tudod tesztelni, hogyan jön ki más macskákkal, plusz még jót is teszel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap délután oltást kapott a macskám, lehet még ma is lázas tőle?
Ti nem féltek, amikor halljátok, hogy a kóbr macskák kiabálnak egymással?
Ha az anyamacska kölykét megtartjuk, később milyen lesz a viszonyuk egymással?
Egy ivartalanított nőstény (brit) cica és egy ivaros kandúr jól megférne egymással vagy nem ajánlott őket együtt tartani?
A kismacskáink eléggé fújnak egymásra, és egyenlőre nem jönnek ki egymással. Hogyan lehetne összeszoktatni őket?
4cicám van 72nm en, de nem jönnek ki egymással. Főleg kettő balhézik. Ivartalanok.3volt. Addig is ált a bál, de a negyedik ota?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!