Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy Ragdoll és egy Sphynx cat...

Egy Ragdoll és egy Sphynx cat mennyire jönnének ki egymással?

Figyelt kérdés

Van egy imádnivaló, egyéves Ragdoll kislány cicám. Nagyon barátságos, kedves jószág, egyszerűen tündéri. Úgy gondoltam hoznék mellég egy társat, mert nagyon tetszenek az úgynevezett "kopasz" macskák. Volt szerencsém előben találkozni többel is, és teljesen a szívembe lopták magukat a puha bőrükkel. Azon gondolkodtam, hogy vajon mennyire jönne ki jól 2 lány cica. Vagy szerintetek jobb lenne egy ivartalanított kan cicus? A Ragdollom nagyon játékos, kíváncsi, aktív életet élő. Amíg dolgozom, jó lenne ha lenne társasága.

Szerintetek ha emberrel nagyon jól kijön, akkor állattal is ki fog? Az is érdekelne, hogy ez a 2 fajta mennyire összeférhető egymással, hogy számít-e a különbség.


2019. júl. 12. 17:01
 1/3 Mihago ***** válasza:
100%
Szerintem nekik fogalmuk sincs, hogy milyen neveket találtak ki rájuk az emberek, hanem egyszerűen macskák. Úgy is fognak viselkedni.
2019. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 na igen, csak azt hittem számít a fajtabeli különbség. Nem szeretném ha esetleg marakodnának később.
2019. júl. 12. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon játékos, 1 éves ivartalanított nőstény cicám, aki jól kijön az emberekkel. Mint kiderült, minden macskát utál, még a nagyon kicsiket is. Ideiglenes befogadóként esetleg le tudod tesztelni, hogyan jön ki más macskákkal, plusz még jót is teszel.
2019. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!