Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan jó minőségű...

Létezik olyan jó minőségű junior macska szaraztáp, ami nem csirkehús meg szárnyas ízű?

Figyelt kérdés
A macskáim utálják, de eddig csak olyanokat találtam amiben van csirke vagy baromfi...
2019. júl. 14. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírhatnád milyen táppal etetsz és miket próbáltál. Nem biztos hogy a csirkét utálják. Én kutyám allergiás szőrhullással küzdött amíg olcsó tápon élt előző gazdánál. Mióta Purizon tápot, Lukullus konzervet és néha SelenPet kapszula kúrát kap, azóta makk egészséges és dús a szőre öregkora ellenére. Macskák válogatósak lehetnek. Apámnál a macskák pl. csak a konzervet eszik meg a tápokat nem.
2019. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbálj meg kis adagokat megkóstoltatni vele különböző tápokból, lehet tényleg nem a csirke a ludas, lehet rendelni próba csomagot. csirke hal kombó? a purizon tápja ilyen.

pulyka lazac, carnilove kitten. még nem próbáltam de ugy tudom 70% hús és gabonamentes, nálunk a piacon lehet kapni kimérősben, hátha nlatok is van ilyesmi lehetőség és akkor csak egy kis kóstolós adagot veszel neki.

2019. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!