Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy évben egy jó minőségű élelmen tartott szobamacska gondozása?

Figyelt kérdés
nem vagyok képben a cicakaját minőségét illetően még, de kíváncsi vagyok hogy vajon mennyi pénzből tudnám eltartani a cicámat ( egyetemista vagyok). Még mielőtt valaki azt találja mondani hogy a szüleim pénzéből tartom el a cicát, nem saját pézből veszek neki ételt, ők mindössze kb egy 10-20 ezer forintot segítenek be, ami az otthon lévő cicánk évi etetésének az ára.

2019. júl. 17. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a középkategóriás tápot eszik meg (igen, csak azt hajlandóak, a főtt hús sem kell, meg a nyers sem).


Én Iams-et veszek, 5 kilós. Másfél hónapig elég és 5.500 forint.

Néha kapnak konzervet is, de azt csak az egyik hajlandó megenni fintorogva, a másik inkább éhen hal.


Arra figyelj oda, hogy minél magasabb legyen a hústartalma a kajának (tehát pl. a Whiskast a 4%-kal el is felejtheted).


Mindennel együtt azt mondanám, hogy a kajájuk havi 10-15.000 forintból megvan és nem gagyit esznek.

2019. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, whiskas nedves kaját kapott egy időben, de aztán mondták nekem hogy ne ugyhogy áttértünk 62-72% hústartalmú konzervekre
2019. júl. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!