Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsit bizzar kérdés. Ha majd...

Kicsit bizzar kérdés. Ha majd elpusztul a házikedvencetek ( kutya, macska), nem pondoltok arra, hogy majd kitömetitek? Van olyan aki így csinálja és akkor, így mindig vele marad.

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ijesztően néznek ki a tömöttek. Természetellenes. Ráadásul nem a kinézetét szerettem, hanem a lelkét. Az meg ugye nem jön át egy testből.
2019. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A kitömésre még nem gondoltam, főleg azért, mert nehéz jól kitömni és a szeme, ami annyira kifejező, pont az hiányozna. Arra viszont gondoltam már, hogy a koponyáját vagy valamit belőle, akárcsak egy szőrtincset megőriznék. Tudom, hogy bizarr. Valószínűleg a kertünkben temetném el, ha elmegy.
2019. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Igen a szem, az nekem is sokkal fontosabb, mint a kiscicám egész teste. Én csak simán formaldehidbe tettem a szemgolyóit és most is ott figyelnek az ágyam mellett egy befőttesüvegben. Szegény kis Berci már közel egy éve elment.
2019. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A tömés szóba se jöhet. A hideg rázna, ha mindig itt maradnának velem. Szeretem az állataim, mert a család része. A nagyanyám se tömetném ki, hogy mindig ott legyen, így őket sem. Csontot sem tartanék meg, egy cseppet rám hozná a frászt. Egy tincset a bundából viszont én is szeretnék majd megtartani.
2019. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon bizarr lenne. Mintha a családtagjaim állnának a házban kitömve. Nem tartanék meg belőlük "darabokat", mert hiába néznék rá, nem a szép emlékeket juttatná eszembe. Inkább képeket tennék ki róluk olyan pillanatokról, amikor jól érezték magukat. Pl. közös kirándulás, kanapén alvás.


Magát az állatot pedig eltemetném, vagy legfeljebb elhamvasztva egy egyszerű urnában tartanám meg.

2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokat filóztam rajta; de végül nem tenném meg. Hamvasztatnám őket, majd, ha meghalok, az urnáikat a síromba teszik.
2019. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!