Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskam beteg micsinaljak?

Macskam beteg micsinaljak?

Figyelt kérdés
macskam kohog nagyon nem tom miert. mikor kohog ien feher trutyis valadekot kopp fel. nagyon izgulok erte mer mar idos szegeny nagyon szeretem. anyukam el vite orvoshoz azt monta h valszeg vmi leguti gyuladas es ha eross a szervezete le kuzdi adot vmi gyogy szert is. de nagyon izgulok erte mer idoss es izgulok h nem fogja le kuzdeni. eggyre rosszabul van szegeny lecci segiccsetek?
2019. júl. 20. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
izgulok szegenyert
2019. júl. 20. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszabbul van vigyétek vissza dokihoz. Sajnos ettől többet nem tudsz érte tenni
2019. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Másik orvoshoz kell elvinni. Az állatorvosok között is van gyengébb tudású, nem csak az ember orvosnál.
2019. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Add rendesen a gyógyszert neki, meg jó ételeket. A jó kaja is sokat segít hogy könnyebben legyűrje a betegséget. Neked legalább normális anyukád, elvitte orvoshoz a cicust.
2019. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat remelem fogg hasznalni neki a gyogy szer de lehet nem sot en ugy erzem nem. anyukamnak montam a masik alat orvost asztmonta h keresunk csak az a baj h faluban lakunk es it keves az alat orvos talan csak egy van ugy h a szomszed falut is bekel igy jarnunk h ot van e de asziszem van
2019. júl. 20. 19:27
 6/8 A kérdező kommentje:
ja es ha a szomszed faluba van alat orvos akor el viszuk ot oda o hatha job mint az iteni
2019. júl. 20. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős a cicád?
2019. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14
2019. júl. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!