Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Kecskepapagájt és hullámos papagájt lehet együtt tartani?

Külön kalitkában egymás mellett, de együtt kiengedve a szobában. Ez működhet így esetleg?

aug. 1. 13:08  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és 2-2 papagáj lenne.

# 1/3Időpont aug. 1. 13:08 Privát üzenet
Hát nemis tudom. Én ismerek olyan embert akinek 1 madárházban van nimfa,hullámos,kecske és énekes papagáj plusz gyémántgerle. Szerintem nincs akadája. A vadonban mondjuk nem élnek együtt ugyanis a kecskepapagáj Új-Zélandon él míg a hullámos papagáj Ausztráliban és Floridában betolakodóként él. A hullámos szaporább mint a kecske szóval lehet hogy egy idő után a hullámosból több lesz. A kecskepapagáj kíváncsi természetű de szerintem a legnagyobb baj ami történhet hogy a kecskepapagáj a hullámosnak oda csap az pedig árrébb száll. Egyébként ha nincs nekik elegendő hely akkor biztos hogy nagyon nem jönnek ki.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 2. 00:35 Privát üzenet
Amit írsz, abban a formában nem, mivel a hulik agresszívek tudnak lenni és kinyírnák a kecskéket. Csak röpdében lehet együtt tartani őket, odut meg nem szabad berakni, csak ha tényleg elég tágas a helyük, de akkor is figyelni kell őket.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 5. 11:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hullámos papagájjal együtt csak másik fajta papagáj ajánlott, vagy lehet például kanári is?
Jó ötlet egy fiú és egy lány hullámos papagájt együtt tartani, vagy problémás (pl. Szaporodási ösztön)? Két külön ketrec jó, vagy egybe kell őket rakni?
FONTOS! A standard hullámos hány cm a farkával együtt?
Mit tegyek ha a 4éve együtt lévő hullámos papagáj egyike el repült egy véletlen folytán?
Ha 2 hullámos papagájt szeretnék, akkor csak 1 fiú 1 lányt lehet együtt?
Milyen papagáj fajokkal tartható együtt a zebra pinty?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!