Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

A nimfapapagáj ehet zabkását?

Nem megfőzve, hanem "nyersen", amit az embereknek árulnak.

Csak a mai nap kapná ezt, aztán visszatérnénk a rendes magkeverékére, de közbejött valami.

Eheti, vagy lesz valami baja?

aug. 6. 09:01  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Téves riasztás :) Azt hittem, ma véletlenül nem kaptak enni, de a húgom rendes és megbízható, ő nem feledkezett meg róluk :)

(meg lett volna oldva, a szomszédnak van hozzánk kulcsa és jóban van a madarakkal, de na)

De érdekel, hogy nasinak kaphatnak-e, mert sokszor kérincsélnek amikor a reggeli zabkásámat főzicskélem esténként, de még nem mertem adni. (gondolom szabad kapniuk, de attól még féltem őket)

# 1/2Időpont aug. 6. 09:09 Privát üzenet

Egyébként kaphat, az egyetlen dlog, amire figyelni kell, hogy ez csak csemegeként megfelelö, mert nagyon hízlaló számukra. (Meg az embereknek készült cornflakes, meg egyéb gabonapelyhek, müzlik is adhatóak, ha nincs bennük cukor vagy só - és természtesen ezek is csak kis mennyiségben.)

HA egy-egy nap valamiért csak ezt kapnak, az nem probléma, de rendszeresen nem javasolt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 6. 10:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudnék csinálni a nimfapapagájommal?
Vadszínű hím és gyöngyös tojó nimfapapagáj párnak lehet vadszínű tarka fiókája?
Hullámos papagájt szeretnék majd a nyáron, egyéb tanácsok?
Milyen betegsège lehet a ninfapagájunknak?
Vedlik a papagájom?
Kiengedhetem a még nem kezes nimfapapagájomat a házba?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!