Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagáj ehet zabkását?

A nimfapapagáj ehet zabkását?

Figyelt kérdés

Nem megfőzve, hanem "nyersen", amit az embereknek árulnak.


Csak a mai nap kapná ezt, aztán visszatérnénk a rendes magkeverékére, de közbejött valami.


Eheti, vagy lesz valami baja?


2019. aug. 6. 09:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Téves riasztás :) Azt hittem, ma véletlenül nem kaptak enni, de a húgom rendes és megbízható, ő nem feledkezett meg róluk :)


(meg lett volna oldva, a szomszédnak van hozzánk kulcsa és jóban van a madarakkal, de na)


De érdekel, hogy nasinak kaphatnak-e, mert sokszor kérincsélnek amikor a reggeli zabkásámat főzicskélem esténként, de még nem mertem adni. (gondolom szabad kapniuk, de attól még féltem őket)

2019. aug. 6. 09:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kaphat, az egyetlen dlog, amire figyelni kell, hogy ez csak csemegeként megfelelö, mert nagyon hízlaló számukra. (Meg az embereknek készült cornflakes, meg egyéb gabonapelyhek, müzlik is adhatóak, ha nincs bennük cukor vagy só - és természtesen ezek is csak kis mennyiségben.)

HA egy-egy nap valamiért csak ezt kapnak, az nem probléma, de rendszeresen nem javasolt.

2019. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!