Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyit esznek a papagájok?

Mennyit esznek a papagájok?

Figyelt kérdés

Lesz két kecskepapagájom, de valahogy nem tudom mennyit ehetnek egy nap. Azt, hogy mit, azt még csak-csak sejtem, arról olvastam, de mire számítsak?

Ha pl van egy 1 kilós magkeverék, akkor az kettő madárnak meddig elég? Gyümölcsöt és zöldséget minden nap kaphat, de mennyit egy nap? A zöldeleség micsoda pontosan?

Virágot mennyit ehetnek?

[link]


2019. aug. 6. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell méregetni a napi adagot, annyit esznek, amennyi kell nekik. Az 1 kg-os magkeverék 2 madárral számolva kb 1-1,5 nagyon max 2 hónapig lesz elég. Ezt sokban befolyásolja, hogy mennyi zöldeleséget kapnak, mennyit mozognak stb.

A zöldeleség zöldséget, gyümölcsöt, különféle növényeket foglal magába. Zöldeleségből szintén (virágokból is) annyit fognak enni, amennyire szükségük van. Ami fontos, hogy csak az adható, ami nem permetezett, nem mérgező, nem út mellől szedett.

Itt van néhány, amit lehet és amit nem lehet adni.

[link]

2019. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!