Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik kistestű papagájfajtát...

Melyik kistestű papagájfajtát ajánlátok? Ahullámospapagájt könnyű megszelídíteni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyimét sosem sikerült igazán... Igaz ők ketten voltak és inkább hagytam őket, nem simogattam. De akezemet elviselték azért
2008. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hullámos papagájom és az elején félénk volt... 2 hónappal rá már egyre jobban szerette a kalickáját... 1 évesen már a vállunkra szállt a kezünkre mer rendesen elviselte a kalickát... 1.5 évesen a hasunkra szállt meg lehetett simogatni is... az ujjunkra szállt stb. én ennyít tudok elmondani :) sok sikert
2008. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nimfám volt,és 2-3 hét alatt szelídítettem meg. Velünk evett az asztalnál a tányérunkból,mindig a vállamon ült,meg a kontyomat igazgatta,volt,hogy a fejemnél aludt,az internet kábelén hintázott,a számból evett...Nagyon édes volt,imádtam.:)
2008. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hullámosom volt, kb 2-3 hónap után nekem is már vállamra szállt és aktívan érdeklődött mi zajlik családban. Minden papagáj fajta szerintem ilyen barátságossá válik ha türelmesek vagyunk velük.
2008. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hullámosunk volt. Nagyon hamar megszelidűlt, kb 1-2 hét után. Reggel kijött a kalitkából, este visszament, napközbe eljátszott, aludt, vállunkra6fejünkre szállt, puszit adott..
2008. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnéd megszelidíteni, akkor csak egy papagájt vegyél, kettővel nem nehezebb.

Nekem először egy papagájom volt és szelíd lett. Egyszer nem húztam le a redőnyt és volt egy nagy vihar villámcsapás, és elkezdett utána csípni. Na azóta egy picit félek tőle. Aztán vettünk egy nagyobb kalitkát vettünk mellé egy másik papagájt. Aztán vettünk még nagyobb kalitkát és most már négyen vannak :)

2008. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb megszelídíteni a hullámos papagájt.Azt olvastam ha csak egy madarat tartunk és nincs sok játéka és sokat tartózkodunk vele egy szobában akár maga is megszelídül...nagyon barátságsak
2008. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!