Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Műanyag vagy üveg? Ki milyet használ?

Galamboknak akarok venni egy itatót de nemtudom hogy melyiket érné meg jobban. Műanyag itató vagy üveg itató.

Keress kérdéseket hasonló témákban: galamb, üveg, műanyag, itató, víz

aug. 14. 14:31  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem műanyag van, önitató.Üveget még nem is láttam.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 14:44 Privát üzenet

Üveg itató?

Olyat még nem láttam/hallottam...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én könyvben olvastam!

# 3/4Időpont aug. 15. 00:41 Privát üzenet

Hát elég régi lehetett az a könyv!

Inkább menj be boltba vagy nézelődj webshopokban, többet érsz vele, legalább látod milyen a választék és az árak.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 15. 09:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért jó a műanyag terrárium?
Szép napot! Vásároltam egy Diversa akváriumot. Tanácstalan vagyok, hogy a műanyag keretet az alján rajta lehet-e hagyni, vagy le kell-e venni. A műanyag keret szélein szépen...
Macskád tálja milyen anyagból van (pl. fém, üveg, műanyag, papír, porcelán) és milyen megfontolásból?
Műanyag vagy üveg terrárium?
Eljött az ideje, hogy ékszerteknőseim új otthont kapjanak, ajánlanátok nekik műanyag ládát vagy mindenképp az üveg a nyerő?
Gondot okoz ha az akvárium fűtő hosszabb mint az akvárium magassága? Baj ha csak a készülék üveg része (fűtőszál) van egészen a víz alatt, a teteje ahol a hőfokszabályzó van...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!