Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi időre vehetem ki a...

Mennyi időre vehetem ki a papagájaim eleségét a kalitkából, hogy utána magokkal jutalmazzam őket egy egy trükk tanítása során?

Figyelt kérdés
Egy hullámos és egy törpe az említett madárka

2019. aug. 22. 22:54
 1/4 anonim válasza:
0%
24 órát kibírnak eleség nélkül. Egyébként szerintem nem azokkal a magokkal kellene díjaznod őket amit egyébkét esznek hanem valami különlegessel pl. nagyszőlő.
2019. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy roppant válogatósak, megesznek gyümölcsöt, zöldséget, de rajongani nem rajonganak értük. :/
2019. aug. 22. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

"Egy hullámos és egy törpe az említett madárka"

Első sorban mindegyik mellé vegyél egy párt, sörgősen!!!!

Amúgy nem kivenni kell az etetőt, hanem becsukni a kalitka ajtaját, hogy ne tudjanak bemenni enni. Max 2-3 óráig játszahatod ezt, nem éheztetünk!

2019. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból magokat esznek, akkor jutalomként adhatsz nekik mondjuk dióféléket pl.: mandula, makadámia, dió, pisztácia, kesudió, pekándió. Természetesen kis

Szerintem max. 3-4 óráig hagyd őket eleség nélkül, ha már a kalitka alján keresgélnek akkor biztosan éhesek.

2020. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!