Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gyöngytyúk (kok) ellen valami...

Gyöngytyúk (kok) ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés
Hajnaltól estig mást sem hallani csak, hogy ko-ták, ko-ták, ko-ták. Zárt ablaknál kell aludni , mert semmi kedvem reggel 5 kor erre ébredni, hogy koták, koták. Tudnátok ellenük valamit?

2019. szept. 3. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Ha kilövöd őket, akkor fel fognak jelenteni. Mást meg nem nagyon tehetsz. A baromfit nem lehet elhallgattatni.
2019. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, ha tudnátok olyat aki gyűjti őket, megfogná és elvinné jó messzire az összeset.
2019. szept. 3. 15:01
 3/20 A kérdező kommentje:
...és még elvárja, hogy visszaadjam azokat a tojásokat, amiket az én kertembe rakott le...Na ne máááá. Még több dög lenne...
2019. szept. 3. 15:03
 4/20 anonim ***** válasza:
Helyi rendeleteket, településrendezési terveket, dokumentumokat nézd meg, ha azokban nem tiltott az állattartás, akkor nem tudsz ellene legálisan tenni.
2019. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Állattartásba milyen állatok tartoznak? Van jó néhány. Ezek vadmadarak, nem háziállatok. Ennyi erővel oroszlánt is tarthatna.
2019. szept. 3. 15:13
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyöngytyúk házi szárnyas. Magyarországon nem él vadon gyöngytyúk.

[link]

Az adott település dokumentumaiban benne van. Ha írsz egy települést megnézem neked.

2019. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenek a kertes házbeli élettel járó zajok, költözz a betondzsungelbe. Ja hogy ott meg a szomszéd mosógépe zavarna...hát akkor marad a tanya:)
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja egyébként ha átjönnek, a saját kertemben sem lőhetem ki őket?
2019. szept. 3. 15:18
 9/20 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy elköltözöm ha így marad, de az tuti, hogy csak romáknak adom el a házat, hagy örüljenek. Ez mindenkinek jó lesz. A gyöngytyúkok is hamar el fognak fogyni :-)
2019. szept. 3. 15:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom semmilyen körülmények között. A fegyvertartás is szabályokhoz kötött, a használata meg még inkább.
2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!