Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés
Krisztián1118 nevű felhasználó kérdése:

Mivel etessem a a madarakat? Len maggal meg szezámmaggal próbáltam már de nem jöttek rá nagyon meg gondoltam hogy van ilyen napraforgómag csak nem tudom milyen márka lenne a jó hogy ne legyen sózott meg pörkölt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: madár, madáretetés, madáretető, evés, ivás, étel, fogyókúra, madarászat, napraforgómag, szotyi

okt. 9. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
Állateledelesnél vegyél.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 9. 21:49 Privát üzenet
Ez leginkább attól függ, milyen madarakat akarsz etetni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 10. 09:21 Privát üzenet
Takarmányboltban érdemes venni fekete napraforgót, sokkal olcsóbb mint állatkereskedésben és az olajtartalma is magasabb.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 10. 14:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Takarmány bolt nem nagyon van itt a közelbe csak állateledeles ott meg mit vegyek?

# 4/5Időpont okt. 10. 16:00 Privát üzenet

Sima,natúr, pörköletlen sótlan napraforgót. Ne legyen növényvédő szerrel kezelve.

Az állateledelesnél sztem lehet kapni téli madáreleséget.

Mi nagytételben szoktuk venni zöldségestől.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 10. 21:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az emberi fogyasztásra előkészített magvakat is lehet adni a madaraknak, vagy kifejezetten a nekik készített magvak a megfelelőek?
A rigó nem megy bele az etetőbe? Van kitéve a madaraknak fekete napraforgómag és köles egy fára akasztott madáretetőben, ami viszonylag nagy. Több madárka is szokott jönni enni.
Hogy hívják azt a kis madarat, amelyik a fák kérgébe rejti el a napraforgómagokat?
Melyik a papagájod kedvenc magja?
2 hete van egy vad nimfa papagájom akinek nemsokára lesz egy párja. Hogy tudnám megszelídíteni? Nagyon fuj rám amikor semmi hirtelen mozdulatot nem csináltam. Próbáltam...
Lehet csinálni madáretetőt tejes dobozból? Illetve mikor tegyem ki a faggyúgolyót?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!