Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A galamb fióka szájában...

A galamb fióka szájában nyelvén és a garat körül, sárgás színű dolog van nem tudom mi lehet és hogyan kezeljem? Talán szájpenész. Mivel tudom házilag kezelni nincs lehetőségem orvoshoz vinni . Kezdő galambasz vagyok.

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább annyit tegyél meg, hogy fórumokat keresel, és feltöltesz képet a tünetről. Szerintem nem biztos, hogy himlő. A himlő az himlőszerű, nagy kinövés, dudor. Ez egy lepedék.

Facebook, galambászcsoportok...

Ha nem tudsz megfelelő kondíciót biztosítani, miérttartasz galambokat? Oltást kaptak? Paramyxo stb..

Dührohamot kapok, mikor valaki felelőtlenül elkezd állatokat tartani, majd azt várja, hogy gyakorin egy szakértő tökéletesen és bérmentve megoldja a problémáját.

Csak a madarakat sajnálom.

2019. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod de nem arra vagyok kíváncsi, hogy mitől háborodsz fel hanem mi a megoldás? Köszönöm
2019. nov. 2. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

"Legalább annyit tegyél meg, hogy fórumokat keresel, és feltöltesz képet a tünetről. Szerintem nem biztos, hogy himlő. A himlő az himlőszerű, nagy kinövés, dudor. Ez egy lepedék.


Facebook, galambászcsoportok..."


ÍRJAM LE NYOMTATOTT BETŰKKEL IS?

azt felfogod, hogy mi itt gyakorin nem tudjuk megoldani? mivel te sem értesz hozzá, orvoshoz kell vinned, de sajnos lehet, az sem fog hozzá érteni.

ezért írtam amit írtam, másoljam be mégegyszer?

2019. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!