Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

A galamb fióka szájában nyelvén és a garat körül, sárgás színű dolog van nem tudom mi lehet és hogyan kezeljem? Talán szájpenész. Mivel tudom házilag kezelni nincs lehetőségem orvoshoz vinni . Kezdő galambasz vagyok.

2019. okt. 30. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. okt. 30. 19:28 Privát üzenet

Legalább annyit tegyél meg, hogy fórumokat keresel, és feltöltesz képet a tünetről. Szerintem nem biztos, hogy himlő. A himlő az himlőszerű, nagy kinövés, dudor. Ez egy lepedék.

Facebook, galambászcsoportok...

Ha nem tudsz megfelelő kondíciót biztosítani, miérttartasz galambokat? Oltást kaptak? Paramyxo stb..

Dührohamot kapok, mikor valaki felelőtlenül elkezd állatokat tartani, majd azt várja, hogy gyakorin egy szakértő tökéletesen és bérmentve megoldja a problémáját.

Csak a madarakat sajnálom.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. okt. 31. 17:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod de nem arra vagyok kíváncsi, hogy mitől háborodsz fel hanem mi a megoldás? Köszönöm

# 3/4Időpont 2019. nov. 2. 22:38 Privát üzenet

"Legalább annyit tegyél meg, hogy fórumokat keresel, és feltöltesz képet a tünetről. Szerintem nem biztos, hogy himlő. A himlő az himlőszerű, nagy kinövés, dudor. Ez egy lepedék.

Facebook, galambászcsoportok..."

ÍRJAM LE NYOMTATOTT BETŰKKEL IS?

azt felfogod, hogy mi itt gyakorin nem tudjuk megoldani? mivel te sem értesz hozzá, orvoshoz kell vinned, de sajnos lehet, az sem fog hozzá érteni.

ezért írtam amit írtam, másoljam be mégegyszer?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. nov. 3. 19:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Leheteseges az, hogy hullamos papagajokat es galambokat egy helyen tartsak?
Milyen idősen kell gyűrűzni a galambokat?
Milyen korban kell gyurut tenni a galamb fiokara?
Mit tegyek ha a galambjaim verekednek?
Valaki tud Szolnokon, és vagy környékén olyan állatorvost, aki megvizsgálna egy kisgalambot?
Honnan tudom hogy galamb vagy balkáni gerle tojás van a panel erkélyén? A tojás színe más?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!