Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Panel kompatibilis papagájok?

Panel kompatibilis papagájok?

Figyelt kérdés
A hullámosokat, nimfákat, és katalinokat ismerem mint lakásban tartható, viszonylag csendes papagájok, de van esetleg más fajta is rajtuk kívül?
2019. nov. 4. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg a kecske, rozella vagy pennant, ők még a halkabb kategória.
2019. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rozellát láttam egy ismerősnél aki elég csendes volt, de nem tudom, hogy általában milyenek, nekem nem volt ilyen madaram még.
2019. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

első vok nekem van két rozellám.


Csendesek, ha hallatják is néha a hangjukat az se hangos és elég kellemes, nem fülsiketítő vinnyi-ogás-csattogás mint pl a sándorok,. lórik, kakaduk.

Nagyon szeretnek szabadon járni a házba, meg az ember vállán tanyázni. Ha mindennap sokat foglalkozunk az "újoncokkal", pár hét alatt beszoknak, megszelídülnek.

Kézből etetáéssel kell

próbálkozni,l mindig bejön ez náluk. Ez nekem amúgy már nem az első rozipárocskám,

volt sokszor már nekem kicsi koromtól kezdve iilyen fajtám mert megtetszett a színük, amúgy 20 éves vok

2019. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hol vagy te első, kedves #3? Ha a rozellák kb 15 évet élnek, hogy lehetett neked sok párod? Meddig éltek azok a párok?
2019. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hiába emeled ki a kérdést, nincs több faj, ami passzolna. Csak a felsoroltak alkalmasak panelban tartásra, a többi túl zajos ehhez.
2019. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!