Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájt milyen madárral...

Nimfa papagájt milyen madárral lehet tartani?

Figyelt kérdés
Mert vettem egy nimfát nagy ketrec van és azon gondolkozdtam, hogy kéne mellé egy másik de nem tudom milyet vegyek. Búbos kanárin gondolkodtam de nem tudom mennyire fogadnák el egymást.
2019. dec. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden papagáj fajt, párban kell tartani, tehát egy másik nimfát vegyél mellé. Több faj együtt tartása csak röpdében ajánlott.
2019. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy nimfát.
2019. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kecskepapagájon gondolkozdtam még.
2019. dec. 14. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem érted? Fajtárs kell mellé, ami egy másik nimfa! Kalitkás tartásnál meg nem rakhatod össze semmivel, mert meg is ölhetik egymást! A "nagy ketrec" meg tág fogalom, írd le a pontos méreteket.
2019. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nimfa papagáj mellé egy ellenkező nemű nimfa papagájt kell venni.

(vagy téged kéne egy gorillával összezárni?)

Búbos kanári..miért nem csincsillát mindjárt? Az majd felszedi a lehullott magokat.

2019. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Nekem hullámossal is volt egy kalitkába. Soha nem bàntották egymást, semmi probléma nem volt velük. Sőt jobban kijöttek egymással, mint a nimfáim. Szerintem bátran lehet ezt a fajtát együtt tartani. Persze csak összeszoktatás után.
2019. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!