Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a hullámos papagáj csicsere...

Ha a hullámos papagáj csicsereg miközben zenét hallgatok az azért van mer zavarja vagy azért mert tetszik neki?

Figyelt kérdés
Ha klipp is van hozzá akkor a TV-t szokta bámulni és a TV nek "magyaráz"

2020. jan. 15. 16:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Valószínűleg tetszik neki. Ha a lábával üti is a ritmust, akkor egészen biztosan.
2020. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A lábával sajnos ha szeretné sem tudna ritmust ütni mert csak 1 lába van így született. Viszont néha a fejével szokott bólogatni :D

Ezekszerint szereti a Rockot meg a metál zenét milyen jó választás volt :D de ahogy észreveszem a Japán visual kei stílus az nagyon tetszik neki.

2020. jan. 15. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
A hangokra, frekvenciára reagál. Nincs olyan, hogy rocker egy papagáj, vagy ilyen-olyan zenéket szeret, csak reagál bizonyos hangokra/tv-ben mozdulatokra, képekre. Ha nincs párja, akkor mindenképp szerezz mellé, mert egyedül nem tartható és az effajta viselkedés lehet a fajtársi kommunikáció hiányától is.
2020. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Találd meg az ízlését. Nekem a mentett madaraim közül a galambok Schumannt szerették, a csókáim meg inkább jazzt, Rachmaninovot.

A zenét biztos szeretik ha nem hangos. A metál meg a rock..hát.

2020. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, ha rikácsol, akkor nem tetszik neki, ha kellemesen csivitel, akkor igen. Nekem volt olyan hullámos papagájom, aki beszólt a tévés vetélkedőnek. :-D
2020. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
"Nincs olyan, hogy rocker egy papagáj, vagy ilyen-olyan zenéket szeret" - Snowball mond valamit?
2020. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nimfáim vannak, az egyik hím meg van sértődve, ha felveszem a hangját, és visszajátszom neki. Kb úgy rikácsol olyankor, mint hogyha azt akarná mondani, hogy hogy merészeltem ilyet tenni. :-)
2020. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 1. A kakaduk nem a papagájok családjába tartoznak. 2. Ne hasonlíts össze 2 teljesen különböző fajt, egy hullámos intelligenciája igencsak messze van egy kakadu szintjéhez. 3. Egyedül tartott madár lévén az ember felé vetíti ki a sajátos kommunikációját, mivel nincs fajtársa, az embert tekinti párjának és emberek közt él, átveszi amit lát. Mivel a kakadu rendkívül okos madár, képes összekapcsolni dolgokat, sőt, akár saját maga is képes kitalálni dolgokat, gondolkodik, összerakja, hogy a zenére táncolni kell. Gyanítom kézzel nevelt egyed, ezért tűnik ki a fajtársai közül.
2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Szoktam tőled értelmes dolgokat olvasni, 8-as, a fogalmazási stílusodról könnyen fel lehet ismerni, de ebben most nincs igazad.
2020. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már személyeskedünk...Áruld már el, hogy mi a fenéért kötsz belém mindig?! 😁 Nem fogok vitázni veled. A kakadu=papagáj után nincs több kérdésem. De legyen úgy ahogy te gondolod. A kérdés egy huliról szól, nem egy kakaduról. Inkább dolgozzunk össze a kérdések alatt, minthogy értelmetlen vitába torkoljon az egész. 😉
2020. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!