Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelidíthetem meg a...

Hogyan szelidíthetem meg a nimfa papagájom?

Figyelt kérdés
Nemrég lett egy papagájom és nem igazán tudom, hogyan kell megszelidíteni. (a válaszokat előre köszönöm!)

2020. jan. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nem rég? 2 hétig zárva kell tartani, aztán kiengedni repkedni és kint kell szelidíteni. Türelemmel, kajával csalogatva. Ne tegyél hirtelen mozdulatokat, oda fog menni hozzád. Neki kell kezdeményeznie. Ha már kellően szelíd, kell mellé egy fajtárs.

Egyébként itt minden le van írva, de ha van még kérdésed, szívesen segítek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=nimfa+szeli..

2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan nimfa papagájom, ami kemény volt xd rajtam kívül senki sem tudta megfogni/megsimogatni haverom ujját össze kellet varrják úgy megcsípte... azóta eladtam a papagájt mert ahogy öregedett egyre megbolondult és az én ujjamat is elintézte a kis ķõcsõğ... két hétig nem tudtam fogni tollat a kezemben hogy irjak. De a papámat is elintézte párszor szidta az öreg a madarat mint a bokrot. :D
2020. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A papám miatt bolondult meg amúgy, ez utólag derült ki, csapkodta tiszta erejéből a kalitkát és kiabállt a madárral hogy viselkedjél a jó k anyádat te madár.

Szegény papagájom... 🙁

2020. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!