Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap vettem egy hullámos...

Ujvagyokitt12 kérdése:

Tegnap vettem egy hullámos papagájt. Nem eszik, nem iszik, mitől lehet? Nagyon féltem őt. Még nem szelidult meg. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Fiú és ha olyan mintha a saját kakiját enné
2020. febr. 18. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Az anyém annyit pofázik... (csipog, kattog, zakatol) nem cserélúnk? A tiéd csendes.
2020. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Legyen előtte mindig friss eleség és friss víz! Vegyél neki fürtös kölest is!

Homok is kell neki az emésztéshez. És szépia csőrkoptató.

Ha új a jövevény akkor lehetséges hogy nem fog enni vagy csak keveset.

Ezért kéne neki fürtös köles.

2020. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől való vagy kereskedésből? Idő kell, amíg megszokja az új helyét és enni-inni kezd. A kaki evés viszont betegségre utalhat.
2020. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok köszönöm a sok tanácsot. Nem cserélnék vele, hehe már meg szerettem nagyon a kis szarost, nagyon sokat kakil. Kereskedésben vettem, vásárban voltak tenyészetönél ott nagyon szelidek voltak hagyták magukat simogatni de csak másnap vettem ak már Kereskedésben. Szerintetek vigyem el állat orvoshoz? Közelebb tettem hozzá az etetőjét és már eszik. De még be nyúl a csörével a popojaba. Nem értem.
2020. febr. 18. 19:20
 5/21 anonim ***** válasza:
A kereskedésböl való madarak sokszor betegek. Mindenképp vidd el orvoshoz, de egzotikus állatokhoz értő állatorvoshoz kell vinni, a kutyás-macskás doki nem jó.
2020. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ak elviszem. Ha ezt tudom nem ott veszek első kedvencet :( félek így h mi lesz vele..
2020. febr. 18. 19:29
 7/21 anonim ***** válasza:
Az egyikőtöknek sem jut eszébe, hogy társ kellene neki? Nem szabad őket egyedül tartani, mert belehalnak a magányba!
2020. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem a fenekébe nyúl bele!!!! A farka tövénél van a zsírmirigye, azzal keni a tollazatát!

Ha nem prüszköl, nem híg és sötét a kakija, ha nem hány, és eszik iszik rendesen akkor ne vidd sehová mert csak stresszeled, mellesleg megfázik ebben az időben.

Vegyél neki fürtös kölest, madárhomokot, szépia csőrkoptatót és normális eleséget.

A gazdaboltos és tescos mindenféle magot nagy ívben kerüld!

2020. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#7 Amíg a kakiját eszi, meg lehet, hogy beteg, addig minek vegyen párt mellé? 2 hét karantén amúgy is kötelező, ha új madarat vesz.

#8 Kereskedésből való, simán lehet beteg. Röntgen szemed meg neked sincs gondolom.

2020. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy papagájon látni lehet ha beteg.

Gubbaszt, nem eszik, hány, prüszköl, szédül stb.

A kérdező most azon van fennakadva hogy "benyúl a popójába"

Ami valójában nem igaz, mert nem a "popójába" nyúl bele hanem a zsírmirigyéből jövő faggyú szerű dologgal keni a tollazatát.

Tehát NEM ESZI A KAKIJÁT.

2020. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!