Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legokosabb madár?

Melyik a legokosabb madár?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Dr. Bubó
2010. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A griffmadár a legokosabb!!!!
2010. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szerintem is a holló.

[link]

A második bekezdésben olvashatod, hogy mit tudnak.

Jó lenne otthon tartani egyet, mert nagyon aranyosan néznek ki. Csak sajnos nem lehet.

A lugasépítő madarakról meg azt olvastam, hogy sokáig az emberek azt hitték, hogy esztétikai érzékük és kultúrájuk van, mert olyan szépen rendezik el meg válogatják ki a díszeiket. A díszítéshez halott rovarokat is használhatnak, így jelenleg ők az egyetlen olyan faj az emberen kívül, akik díszétésre más állatokat mészárolnak le. :)

2010. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kea (Nestor notabilis).
2010. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bono713 válasza:
Mindenki csak olyasvalamit mond amit az interneten olvasott, én viszont a saját szememmel láttam az utcán suliból mentem hazafele és két varjú ott ült a fán, az egyik felkapott egy diót és ledobta az útra, amikor elindultak az autók az egyik ráhajtott és a madár pedig oda repült és felkapta az összetört diót mikor zöld lett a lámpa a gyalogosoknak, erre a másik ugyan ezt megcsinálta valószínűleg idősebb után (szerintem tanította az egyik a másikat) ezen kívül okosabbak a majmoknál,80 évig is élhetnek, felismerik az ellenséges emberek arcát és riasztják a többieket, és eszközt készítenek.
2013. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!