Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a kanárim?

Miért csinálja ezt a kanárim?

Figyelt kérdés
Naponta többször leszáll a kalitka aljára, megfog a csőrével egy pihét, felrepül vele az itatójához és elkezdi belemártogatni a pihét a vízbe. Ezt addig csinálja míg meg nem zavarom vagy meg nem unja. Lehet hogy csak unatkozik? Naponta ki van engedve, van hintája, csengője.

2020. ápr. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépia, kálcium, grit van számára? Az is feltétlenül szükséges nekik.

Nekem egy fürjem játszott annakidején a tollaival. Nem tudom, de ha nincs, akkor sürgősen szerezz be neki kálcium forrást.

2020. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van neki szépiája, azt elég gyakran rágcsálja, a csengőjét is mindig fogdossa és bármit talál a házban (pl könyvek vagy ceruzák), megrágcsálja. A rajzomat amit felragasztottam a kályhára ( nincs begyújtva kályha, már csak amolyan dísz) azt is megtépte. Lehet hogy csak szeret mindent megkóstoli. :)
2020. ápr. 9. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Vilike is ilyen volt, a mi kanárink, néha megrágcsálta a könyveket a pocon.

A fürjemmel pedig azt játszottam, hogy mikor láttam, mennyire érdekli a toll, pörögettem előtte, ő meg kitépte a kezemből és elfutott vele:)

Nem tudjuk. Amíg magáról/társáról nem tépkedi, nincs baj

2020. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Senkit sem bánt, csak azzal játszik amit lent talál. Tetszik az ötlet hogy játszol vele a tollal, kipróbálom. :)
2020. ápr. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!