Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Költőládával házhoz lehetne...

Költőládával házhoz lehetne szoktatni egy bagolypárt? A rágcsálóirtásban hasznos lenne.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, mi baj lehet belőle? Vannak bagoly műfészkek, igen, bár már lehet, hogy késő.
2020. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A macska miért nem jó erre? Miért pont baglyokat akarsz házhoz szoktatni? :D
2020. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A baglyok irtó hangosak tudnak lenni, nem tudom, mennyire gondoltad komolyan, vagy milyen bagolyra gondoltál. Az emberrel nem fognak barátkozni, arra mérget vehetsz.

Ha ilyesmi érdekel, akkor beszélj velük facebookon, ezzel foglalkoznak-többek között:

[link]

2020. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vadállatok, de egy kisebb erdő szélén lévő telekre gondoltam, nem lakunk ott, de sok a termény egy raktárban, így rágcsáló is van. Macskát nem akarnánk, mert csak heti kétszer megyünk oda, etetni se tudnánk.
2020. ápr. 24. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a társasággal, facebook link amit küldtem. Ott már van több költőládában bagoly. Abaglyok már februárban elkezdik a párválasztást, tojásrakást, idén szerintem már nem hiszem, hogy összejön. De jövőre elő lehet gondosan készíteni. Kihelyezni még ősszel, hogy szokják az odút.
2020. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg próbálhatod de az idei évről lemaradtál mert már tél végén elkezdenek párt választani. De biztos vannak olyan helyek vagy oldalak ahol utána tudsz nézni, hogy költőláda bagollyal van-e. Ha szerencséd van akkor hamar találsz is de kitartással sikerülni fog.
2020. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!