Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak, ha tegnap a...

Mit csináljak, ha tegnap a szomszéd hozott egy galamb tojást, ami még meleg volt, csak anyukája ott hagyta?

Figyelt kérdés
Ki szeretném kelteni, megvannak hozzá a lehetőségek, megnéztem sok helyen, hogy hogy lehet kikelteni, már tudom nagyjából, de azért megkérdezem itt is.

#Tojaskeltés
2020. máj. 4. 10:05
 1/2 A kérdező kommentje:
És megvilágítottam, a tojás termékeny. Mivel látszik benne az embrió, ami még icike picike, de ott van, és minden, aminek ott kell lennie.
2020. máj. 4. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg azért volt még meleg, mert a galamb ült rajta..Kotlás közben is néhány percre ott szokták hagyni a tojásokat. Ebben az esetben pedig valószínű, hogy a szomszéd elijesztette, és elrepült. Nem sok esze lehet a szomszédodnak. Jó lenne visszatenni a fészekbe és figyelni, hogy visszajön-e az anyamadár, de erre sajnos nagyon kis esélyt látok.

Akkor próbáld meg kikeltetni, de csak akkor, ha utána napkeltétől napnyugáig félóránként foglalkozni tudsz vele, és hajlandó vagy főzni, vásárolni rá (a szüleik begytejjel etetik őket, ehhez hasonló dolgot kell készíteni, majd mondok receptet ha kell). Azon kívül nagyon fog ragaszkodni, mivel embernek fogja képzelni magát, egész nap rajtad csüng.

Ezeket tapasztalatból mondom, mivel sok fiókát neveltem már fel.

Nyaralás utazást el lehet felejteni egy ideig, max.ha magaddal viszed (én vittem).

2020. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!