Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Rozsdafarkúakfészket raktak...

Rozsdafarkúakfészket raktak hozzánk! Egy szép terebélyeset, de már nem látom őket ott napok óta?

Figyelt kérdés
Végleg otthagyták volna a fészket? Pedig sokat dolgoztak vele,rengeteget láttam őket,de most hirtelen 1-2 napja mintha elmentek volna?

2020. máj. 7. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:

KÉTRLEK ÍRJATOK HOGY MOST MIVAN

KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE😥😥

2020. máj. 7. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy benn ülnek és költenek, ilyenkor nem sok látszik/hallatszik belölük.
2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fészekben kotlanak. Nincsen semmi bajuk.
2020. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a tojó költ, nem nagyon mozdul ki. A hím nem hord olyan gyakran kaját neki. Ha elmentek, elpusztította őket valami (macska, ragadozók), akkor nincs mit tennünk. Mégis innen gyakoriról hogy segítsünk?

Ha sérült, segítségre szoruló madarat látsz, akkor szólj, megpróbálok intézkedni.

A legjobb hozzáállás békénhagyni a fészket, őket, ha élnek, tudják mit csinálnak.

2020. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat.Akkor is lehet a fészekben a tojó,ha teraszon szoktunk beszélgetni(a terasz gerendán van a fészek),de semmi mozzanást,mocorgást nem hallani?
2020. máj. 8. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:
IGen, akár órákig nem mozdulnak meg
2020. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!