Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szereted a varjakat?

Szereted a varjakat?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?



2020. máj. 7. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én nagyon bírom őket. Szerintem viccesek, taníthatók, intelligensek. Ahol élek, sokan vannak, nyáron is. Én is tartanék, ha úgy hozná az élet.
2020. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatbarát vagyok, így a varjak sem kivétel.
2020. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kizabálja a kukoricavetést.
2020. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3#nem a kukoricavetést zabálja, hanem a felszántott földből előbújó/előkerólő kártevő rovarokat.

Emiatt írtották ki Magyarországon az elmúlt évszázadban a vetési varjak 90%-át, mert azt hitték amit te..A 90-es években rájöttek a saját hibájukra, most meg védett madár lett, az év madara lett..

Igen, nagyon szeretem őket, a vetési varjakat, csókákat, egyéb varjúféléket. Neveltem is fel belőlük elárvult fiókát, mentettem sérültet.

Nagyon családcentrikus, összetartó, becsületes, okos, hűséges, méltóságteljes madarak.

2020. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert rágós a húsuk.
2020. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, komplexebb logikai feladatokat meg tudnak oldani. Akár tárgyakat is használnak, hogy hozzájussanak egy finom falathoz. (pl pálcikával ki tudnak piszkálni egy lyukból egy darab sajtot)
2020. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy összességében állatbarátnak mondhatom magam, így nem képez kivételt.


Amúgy iszonyat okosak, mint írták a többiek is.

2020. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tévedés, kieszik. A saját kertemből még a vetett zöldségmagot is kieszik, ha nem dugom elég mélyre és észreveszi.
2020. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!