Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma (1 órája) találtam egy...

Ma (1 órája) találtam egy bokorban egy rigófiókát, és mellette volt az anyja... halottan.A kisrigófiókát hazavittem szilviában és dobozban. Kérdem hogy, hogy mit mikor és mennyi ételt, és milyen ketrecet csináljak neki, stb ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 15:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megfogadtad a tanácsot és szakértőkhöz fordultál. :-)
2020. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Nagyon büszke lehetsz magadra!
2020. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Bár most kissé félek, mert hideg van kint és esik az eső (sőt inkább szakad). Emelett villámlik és dörög is az és, és nem messze (kb 30 km-re) még jégeső is volt :c (a hidegtől és esőtől fázik, a villámlástól megied, és nem fél a macskáktól/kutyáktól még. Meg mi lesz ha nem talál magának ételt vagy italt ? :( Most (ebbe belegondolva) bellülről szúr valami, és nagyon rossz érzés.
2020. máj. 26. 21:20
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Vadállat, meg van áldva elegendő életösztönnel.


Ha ennyi problémát jelentene, nem lennének a városban rigók. Én naponta találkozom velük :)

2020. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a gyerekek felnőnek..Ha magától ment el és azelőtt is már tartózkodó volt, akkor valószínüleg feltalálja magát. Az nagyon jó, hogy épp most esik, mert akkor előjönnek a giliszták! Puha földben sokkal több táplálékot tud szerezni. Figyelni kell a környéket. Reméljük, hogy jól megy neki:)

Itt mellettem zuhog az eső, a rigók meg kigurultak a kertbe szedegetni.

2020. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!